Pracovnik do vyroby - strojarensky priemysel

Carpe Diem AUSTRIAN Operarius GmbH

Miesto práce
Ried im Innkreis, Rakúsko
Termín nástupu
dohodou ale aj okamzite
2 800 EUR/mesiacvyplacane nadcasy smenove priplatky 13. a 14 plat zo zakona 15 euro na den - prispevok na ubytovanie / ubytovanie poskytujeme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme rakuska firma a aktualne zaciname robit vyberove konanie na poziciu
OPERATOR VYROBY v strojarenskom priemysle
- hladame technicky zdatnych kandidatov / muzov a zeny
- hladame kandidatov, ktori sa neboja vrtania, brusenia, pajkovania
- hladame kandidatov, ktori su ochotni pracovat od 2-4 smien / podla oddelenia
- kandidatov s autom a nemeckym jazykom
Praca - v HORNOM RAKUSKU /pobocka Ried/Innkreis a Eggelsberg
U nas sa uplatni zamocnik, zvarac, CNC operator, tak ako programator,
okrem ineho aj zena, ci muz, bez vyucneho listu....Na prac. poziciu sa mozu hlasit aj zaujemcovia o balenie tovaru, skladnici - pozor, nemcina na dohovorenie sa je nevyhnutna, tak ako vlastne motorove vozidlo

- sme rakuska firma
- TPP po mesiaci skusobnej doby
- 14. platov / plus 15 euro prispevok na ubytovanie na odprac. den
- zdravotne a socialne poistenie
- telefonicky sa dohovorite aj slovensky /
- pracovne oblecienie
- ubytovanie poskytujeme
- narok na pridavky
- seriozne jednanie
- vyplacane nadcasy
- praca bez sprostredkovatela

Informácie o výberovom konaní

zamestanavame 11. rok
telefonicky sa dohovorite aj slovensky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Nas klient ma tazisko vo vyrobe kompotentov lietadiel a lodi, tak ako kompletizacia cipov do elektrospotrebicov

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

nemecky jazyk - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

nemecky jazyk na urovni dohovorenia sa na pracovisku
moznost parov pre pary - u oboch nemcina potrebna
vlastne motorove vozidlo
hladame serioznym pracovnikov,

Personálna leasingová spoločnosť pôsobiaca na rakúskom trhu 10.rokov.
Špecialisti na oblasť stavebného a strojárenského priemyslu.
Aktuálne zamestnávame vyše 800 pracovníkov.
Sídlo spoločnosti v rakúskom meste Linz. Pobočky - WIEN, HORN, WELS
Slovenský servis pre pracovníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4464643  Dátum zverejnenia: 2.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac