Reagujte bez životopisu

Pracovník vo výrobe - Rakúsky zamestnávateľ

Carpe Diem AUSTRIAN Operarius GmbH

Miesto práce
Rakúsko
Termín nástupu
podla dohody
13,92 EUR/hod.plus diety podla odprac. hodin a podla kolektivnej zmluvy rakuska smenove priplatky vyplacane nadcasy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne robíme výber pracovníkov na pozíciu Operátor výroby - automobilový priemysel pri Salzburgu a Wels
Vyroba chipov, vyroba dielov do lietadiel
Praca na dve, tri alebo styri smeny
Praca je vhodna aj pre zeny. Nastup na pracovisko je dohodou
Plat podla zaradenia/ skladnik, vyrobny pracovnik, manipulant VZV - hodinova mzda od 13.92/ brutto/ hod plus diety podla kolektivnej zmluvy >>
Diety podla KV do 5 hod prace 13.20 euro v cistom
do 9 hod. vo vyske 22 euro v cistom
nad 9 hodin 26.40 euro plus ubytovanie
Plus dostavate smenove priplatky

Pozor - nemcina na urovni dohovorenia sa je nevyhnutna pre kazdeho kandidata (kazdy kandidat robi vstupne testy bezpecnosti pri praci v nemcine)
- auto je potrebne na prepravu z ubytovania, ktore poskytujeme na pracovisko
Termin nastupu dohodou, v priebehu mesiaca jul/ august
Vitame aj kandidatov s opravneni pracovat na VZV
Prosim, posielajte zivotopis najlepsie v nemeckom jazyku, nezabudnite na spravne telefonne cislo
Nastupne terminy / vyroba chipov Eggelsberg - dva krat v mesiaci / - o nastupe sa vieme dohodnut, v pripade, ak splnate podmienky

mesiac skusobna doba
13. a 14 plat s narokom na pridavky
zdravotne a socialne poistenie
vyplacanie zaloh mozne
pracovne oblecenie

Informácie o výberovom konaní

sme rakuska leasing so sidlom v LINZ
na zaradenie potrebujeme zivotopis
neplatite ziadne poplatky

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

vyrobca chipov
vyroba dielov do leteckeho priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

hladame spolahlivych kandidatov o pracu, ktori su ochotni cestovat dalej ako do hlavneho mesta WIEN
sme seriozna leasing spolocnost, vyplacame tak, ako to hovori KV
komunikacia v slovencine z nasej kancelarie je vyhodou len pre vas

Personálna leasingová spoločnosť pôsobiaca na rakúskom trhu 10.rokov.
Špecialisti na oblasť stavebného a strojárenského priemyslu.
Aktuálne zamestnávame vyše 800 pracovníkov.
Sídlo spoločnosti v rakúskom meste Linz. Pobočky - WIEN, HORN, WELS
Slovenský servis pre pracovníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4316202  Dátum zverejnenia: 21.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 13,92 EUR/hod.