Inštalatér - Vzduchotechnik - práca priamo cez rakúsku firmu na rakúsku zmluvu

Carpe Diem AUSTRIAN Operarius GmbH

Miesto práce
Rakúsko
3 300 EUR/mesiacPlat sa počíta na základe hodinovej mzdy od 12,067hod plus 0,87 montážny príplatok plus diéty za reálne odpracované hodiny plus nadčasy Nárok na letný a zimný plat BUAK podla zaradenia cez kolektívnu zmluvu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktualne robime vyber na pracovne pozicie INSTALATER - VZDUCHOTECHNIK - MONTER KLIMATIZACNYCH ZARIADENI - MONTER SOLARNYCH ZARIADENI A PANELOV.
Vitame instalaterov, ktori maju prax v zavadzani plynovych rozvodov, vody, tak ako renovacie a novoinstalacii rozvodov.
Vitame kandidatov, ktori maju skusensoti s montazou solarnych panelov, tak ako klimatizacii a vzduchotechniky.
Od kandiatov ocakavame prax v odbore a nemcinu na urovni dorozumenia sa na pracovisku.
Vitame taktiez ELEKTRIKAROV? ktori sa spolupodielaju na rozvodoch a instalaciach

Sme cisto RAKUSKA FIRMA - zamestnavame na RAKUSKU PRACOVNU ZMLUVU
- vyplacame podla kolektivnej zmluvy
- ubytovanie - kandidat obdrzi adresu ubytovania a dostava vyplatene 15 euro na noc za odpracovany den
- zalohy , rakuske poistenie, 14. platov su samozrejmostou
Slovensky service o pracovnikov z viedenskej pobocky
Narok na pracovne oblecenie

Sme rakúsky leasing, našim ťažiskom sú stavebné firmy - dajte o sebe vedieť ešte dnes.
Zamestnávame bez akýchkoľvek poplatkov, - využite slovenský servis :-)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebné spoločnosti, ktoré realizujú rozne stavebné práce

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Nemčina na úrovni dohovorenia sa na pracovisku
AUTO je potrebné

Personálna leasingová spoločnosť pôsobiaca na rakúskom trhu 10.rokov.
Špecialisti na oblasť stavebného a strojárenského priemyslu.
Aktuálne zamestnávame vyše 800 pracovníkov.
Sídlo spoločnosti v rakúskom meste Linz. Pobočky - WIEN, HORN, WELS
Slovenský servis pre pracovníkov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4005167  Dátum zverejnenia: 27.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 300 EUR/mesiac