Mzdový účtovník

Highgate Management s. r. o.

Miesto práce
Grösslingová, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 400 EUR/mesiac1/4 ročné odmeny štandardne v rozsahu 13. platu;

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie mzdového účtovníctva pre viacero klientov;
- jednoduché poradenstvo v oblastí miezd;
- komunikácia s orgánmi verejnej správy;

- pravidelné 1/4 ročné odmeny;
- 500 EUR jednorazová odmena za nástup;
- kurzy anglického jazyka v priestoroch zamestnávateľa;
- možný home office;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

5

Sme moderná butiková poradenská skupina pre právo, dane a účtovníctvo a právnická firma roka v oblasti daňového práva pre rok 2023 skladajúca sa z advokátskej kancelárie Highgate Law & Tax s. r. o. a daňovo-účtovnej spoločnosti Highgate Accounting s. r. o. (www.highgate.sk). Na slovenskom trhu ponúkame unikátny balík poradenských služieb pre podnikateľov pod jednou strechou. V našom 25+ člennom tíme poradcov máme skúsených právnikov, účtovníkov a daňových poradcov, vďaka ktorým vieme našim klientom poskytnúť komplexné poradenské služby pre ich podnikanie, projekty a transakcie.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4063636  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac