Medicínsky reprezentant v oblasti výživových doplnkov a nutraceutík

CarnoMed, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ odmeny za dosahovanie stanovených cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pravidelné návštevy a spolupráca s odbornými lekármi a lekárnikmi v rámci celého BA kraja
- propagácia originálnych a generických produktov na trhu
- etablovanie produktov a rozbeh nových produktov v teréne
- monitorovanie trhu, aktuálnych trendov a konkurenčných aktivít
- analýza trhu a hľadanie nových možností
- akvizícia nových klientov a ich administrácia
- proaktívny prístup
- odborná edukácia klientov, organizácia seminárov
- zodpovednosť za dosahovanie stanovených cieľov
- reportovanie výsledkov a plánov nadriadenému pracovníkovi

- výborné platové podmienky založené na silnej flexibilnej motivačnej zložke mzdy
- práca v stabilnej spoločnosti
- zaujímavé portfólio produktov a mimoriadne perspektívny segment
- priateľské pracovné prostredie
- osobný automobil podmienkou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

manažment, medicínske, farmaceutické výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- skúsenosti s category managementom a merchandisingom v lekárni, nie je však podmienkou
- silné akvizičné zručnosti
- výborné komunikačné schopnosti
- pozitívny a flexibilný prístup
- ochota cestovať

Neštátne zdravotnícke zariadenie. Slovenská firma s dlhoročnou tradíciou, líder v oblasti distribúcie výživových doplnkov a nutraceutík.
Carnomed s.r.o.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4069915  Dátum zverejnenia: 27.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac