Právny asistent

Čarnogurský ULC s.r.o.

Miesto práce
Staré mesto, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša advokátska kancelária hľadá študentov druhého alebo tretieho ročníka právnických fakúlt so znalosťou cudzích jazykov.
Máte dostatok energie, intuície a ste iniciatívny?
Máte ochotu vybavovať, hľadať a nachádzať informácie, skúmať dokumenty, vypracovávať stručné správy, pripravovať plné moci a rôzne iné právne dokumenty?
V tom prípade nás ihneď kontaktujte.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v renomovanej advokátskej kancelárii.

Ak Vás oslovila naša ponuka, zašlite prosím, Váš životopis a motivačný list v slovenskom jazyku s aktuálnou fotografiou na e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2018 (ostáva ešte 39 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme do našich radov šikovného, flexibilného, zodpovedného a spoľahlivého spolupracovníka, ktorý je majiteľom vodičského preukazu - aktívny vodič-podmienkou nástupu.

Poskytovanie právnych služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Tvarožkova 5
814 99 Bratislava

Kontakt

ID: 372407   Dátum zverejnenia: 11.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou