Právny asistent

Čarnogurský ULC s.r.o.

Miesto práce
Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3,50

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša advokátska kancelária hľadá študentov druhého alebo tretieho ročníka právnických fakúlt so znalosťou cudzích jazykov.
Máte dostatok energie, intuície a ste iniciatívny?
Máte ochotu vybavovať, hľadať a nachádzať informácie, skúmať dokumenty, vypracovávať stručné správy, pripravovať plné moci a rôzne iné právne dokumenty?
V tom prípade nás ihneď kontaktujte.

Ponúkame príjemné pracovné prostredie v renomovanej advokátskej kancelárii.

Ak Vás oslovila naša ponuka, zašlite prosím, Váš životopis a motivačný list v slovenskom jazyku s aktuálnou fotografiou na e-mailovú adresu. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú spĺňať požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

právnické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Hľadáme do našich radov šikovného, flexibilného, zodpovedného a spoľahlivého spolupracovníka, ktorý je majiteľom vodičského preukazu - aktívny vodič-podmienkou nástupu.

Poskytovanie právnych služieb.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Tvarožkova 5
814 99 Bratislava
ID: 372407   Dátum zverejnenia: 31.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3,50