Можливість для людей з України

Obchodný manažér v logistike

Carnifex spol. s r.o.

Miesto práce
Chemlonská, Humenné
Termín nástupu
15.04.2024, prípadne dohodou
1 100 - 2 100 EUR/mesiaczákladná mzda + odmeňovací systém tvorený prostredníctvom provízií z obratu. So záujemcami s praxou v obore sa odmeňovací systém dohodne osobitne na mieru.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si človek, ktorý má obchodného ducha a nebojíš sa aktívne komunikovať v cudzom jazyku?

Vieš do firmy dotiahnuť biznis a získať nových klientov?
Máš skúsenosť s prácou v logistike a ako špeditér by si chcel svoj čas zúročiť efektívnejšie?

Pri práci špeditéra ťa nebavilo pracovať na burze nákladov, po pracovnej dobe riešiť telefonáty a problémy s prepravou alebo vyťažovať vozidlá a administratívu s tým spojenú?

Alebo si pracoval ako obchodný zástupca/predajca, hoci aj v inej oblasti,
ale nevyhovuje ti práca v teréne a stretnutia s klientmi face to face?

Hľadáš ponuku šitú na mieru pre teba a chceš svoju energiu zamerať primárne na obchod a úspech?

V tom prípade si tu správne! Tvojou pracovnou náplňou na tejto pozícii by bolo aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí v oblasti logistiky, budovanie dlhodobých vzťahov so zahraničnými klientmi, cenotvorba a vedenie vlastnej databázy klientov.

Čo môžete očakávať od nás:
- atraktívne platové ohodnotenie,
- výkonové bonusy,
- práca v mladom kolektíve,
- moderné pracovné prostredie,
- teambuildingové aktivity,
- zdokonaľovanie sa v cudzích jazykoch,
- služobný telefón aj na súkromné účely.

Životopis môžete zaslať aj priamo na našu emailovú adresu: [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod, doprava, logistika, špedícia, zasielateľstvo - nie je podmienkou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Francúzsky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Španielsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Špeditér/Disponent/Obchodník/Obchodný zástupca (minimálna doba praxe 1 rok)

- NUTNÁ ZNALOSŤ A AKTÍVNA SCHOPNOSŤ PLYNULEJ
KOMUNIKÁCIE V NEMECKOM ALEBO ANGLICKOM
JAZYKU NA POŽADOVANEJ ÚROVNI SLOVOM A PÍSMOM
- zodpovedný prístup k práci,
- čestnosť,
- flexibilita,
- komunikačné zručnosti,
- príjemné vystupovanie.

Spoločnosť Carnifex spol. s r.o. ponúka komplexné služby v oblasti špedície, zasielateľstva a logistiky pre zahraničných klientov od roku 2012. Zameriava sa na vnútroštátnu a medzinárodnú dopravu v rámci krajín EÚ.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4776089  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac