Technik údržby- Lom Trebejov

Carmeuse Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Trebejov
Termín nástupu
ASAP
Od 1 600 EUR/mesiacMesačná tarifná mzda: od 1600,- eur brutto + 10% bonus. Jej variácia bude závisieť od schopností a skúseností osloveného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Riadi údržbárske činnosti v závode​
-Riadi odstraňovanie zistených porúch na strojoch a zariadeniach, prevádzanie preventívnych prehliadok strojov a zariadení závodu​
-Riadi pridelený tím TPM a spracováva všetku potrebnú dokumentáciu podľa požiadaviek TPM​
-Vypracováva a dohliada na dodržiavaní predpísaných pracovných postupov ​
-Riadi výrobu náhradných dielov a konštrukcií​
-Organizuje školenia zamestnancov z príslušnej prevádzkovej dokumentácie​
-Vypracováva týždenný a denný plán údržby s plánovanými nákladmi spolu s vyhodnotením​
-Tlačí, distribuuje, eviduje a archivuje mazacie listy podľa mazacieho plánu ​
-Vykonáva a plní pracovné úlohy podľa mazacieho plánu v SAP​
-Plánuje, zadáva, vyhodnocuje a eviduje pracovné zákazky údržby v SAP​
-Zabezpečuje odstraňovanie závad na základe zistení inšpekčných prehliadok v zmysle plánu preventívnej údržby​
-Kontroluje a prispôsobuje časy spätných hlásení a dochádzky ​
-Pripravuje podklady pre spracovanie investičných projektov pre vedúceho údržby​
-Zabezpečuje servisné prehliadky a mimo-servisné opravy mobilných strojov ( nakladače, dumpre )​
-Dáva návrhy na objednávanie náhradných dielov mechanizmov ​
-Vypracováva štatistiky spotreby pohonných hmôt vozidiel strediska​
-Zabezpečuje chod vozidlového parku ​
Zabezpečuje všetky legislatívne požiadavky ohľadom vyhradených technických zariadení​

VAŠA KARIÉRA
- Medzinárodné prostredie
- Podpora vzdelávania

VAŠE VÝHODY
- Príspevok pri pracovných a životných jubileách
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3.pilier)
- Odmeňovanie bezplatných darcov krvi
- Mzdové ohodnotenie a benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy a mzdového predpisu

VAŠA KULTÚRA
- Podpora charitatívnych aktivít
- Každoročné spoločenské akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické, Strojnícke

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Pokročilý
Vedenie tímu - Pokročilý
Čítanie výkresov - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

-Odborné stredné alebo vysokoškolské vzdelanie technického smeru​
-Trestno-právna bezúhonnosť​
-Prax v riadení zamestnaneckého kolektívu​
-Znalosť výrobných procesov pri ťažbe, úprave a zušľachťovaní nerastov pri povrchovom dobývaní ložísk nerastov​
-Znalosť čítania výkresovej dokumentácie​
-Práca s PC (Word, Excel, Outlook, Internet )
-Vodičský preukaz skupiny „B“​
-Vyjednávacie schopnosti​
-Komunikačné schopnosti (schopnosť počúvať )​
-Prezentačné zručnosti​
-Orientácia na výsledok

Carmeuse je popredným výrobcom produktov s vysokým obsahom vápnika a dolomitického vápna, chemického vápenca a drveného vápencového kameniva, ktoré sú dôležitou súčasťou dôležitých priemyselných odvetví vo výrobe ocele, energetike, environmentálnych službách a stavebníctve.
Vďaka výrobkom Carmeuse je oceľ pevnejšia, čistejšia, voda je čistejšia a vozovky vydržia dlhšie – sú dôležitou zložkou materiálov, ktoré budujú a obnovujú infraštruktúru po celom svete.
Carmeuse sídli v 15 krajinách západnej, strednej a východnej Európy a prevádzkuje viac ako 60 výrobných zariadení, v ktorých pracuje až 2 000 zamestnancov, ktorých poháňa vášeň pre úspech, kvalitu, efektivitu a rešpekt k životnému prostrediu.
Ako rodinný podnik so sídlom v Louvain la Neuve v Belgicku je Carmeuse vedený svojimi silnými hodnotami a princípmi, ktoré sa odovzdávajú z generácie na generáciu a spoločnosť si udržiava medzinárodnú prítomnosť, ktorá pokrýva západnú, strednú a východnú Európu, Afriku, Áziu ako aj Severnú Ameriku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4748801  Dátum zverejnenia: 14.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac