Zmenový údržbár- mechanik

Carmeuse Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Areál USS, Šaca
Termín nástupu
ASAP
Od 1 100 EUR/mesiacMzda sa skladá zo základnej mzdy + 5% mesačnej variabilnej zložky. Finálna výška mzdy je posudzovaná individuálne a závisí od skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovný čas: Nepretržitá prevádzka (12 hodinové zmeny)

-Vykonáva zváračské a paličské práce

-Vykonáva činnosť zmenového zámočníka

-V neprítomnosti zastupuje obsluhu vykládky uhlia a obsluhu triediarne

-V prípade potreby obsluhuje vysokozdvižný vozík

-Zúčastňuje sa pri odstraňovaní porúch

-Vykonáva mazaciu činnosť

-Rešpektuje ciele stanovené nadriadeným pracovníkom

-Príspevok spoločnosti na doplnkové dôchodkové sporenie (3.pilier)

-Odmeny pri pracovných a životných jubileách

-Príspevok na stravovanie nad rámec zákona

-Cafeteria vo výške 150€

-Ročný bonus

-Karta Multisport

-Bezplatné vzdelávanie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technické, Elektrotechnické, Strojnícke, Hútnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Počet rokov praxe

2

-SOŠ- technického smeru (strojnícka, elektrotechnická, hutnícka)

-Trestno-právna bezúhonnosť

-Ochota pracovať na zmeny

-Zváračský preukaz

-Paličský preukaz

-Preukaz VZV - výhodou

Carmeuse je popredným výrobcom produktov s vysokým obsahom vápnika a dolomitického vápna, chemického vápenca a drveného vápencového kameniva, ktoré sú dôležitou súčasťou dôležitých priemyselných odvetví vo výrobe ocele, energetike, environmentálnych službách a stavebníctve.
Vďaka výrobkom Carmeuse je oceľ pevnejšia, čistejšia, voda je čistejšia a vozovky vydržia dlhšie – sú dôležitou zložkou materiálov, ktoré budujú a obnovujú infraštruktúru po celom svete.
Carmeuse sídli v 15 krajinách západnej, strednej a východnej Európy a prevádzkuje viac ako 60 výrobných zariadení, v ktorých pracuje až 2 000 zamestnancov, ktorých poháňa vášeň pre úspech, kvalitu, efektivitu a rešpekt k životnému prostrediu.
Ako rodinný podnik so sídlom v Louvain la Neuve v Belgicku je Carmeuse vedený svojimi silnými hodnotami a princípmi, ktoré sa odovzdávajú z generácie na generáciu a spoločnosť si udržiava medzinárodnú prítomnosť, ktorá pokrýva západnú, strednú a východnú Európu, Afriku, Áziu ako aj Severnú Ameriku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vanessa Gereková
Tel.: +421903715789
E-mail: poslať životopis
ID: 4748004  Dátum zverejnenia: 30.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac