Prevádzkový elektrikár -Lom Trebejov

Carmeuse Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Trebejov
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiacMesačná tarifná mzda: od 1200,- eur brutto + 5% bonus. Jej variácia bude závisieť od schopností a skúseností osloveného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Vykonáva údržbu, malé opravy, stredné opravy a generálne opravy elektrických zariadení na jednotlivých úsekoch závodu v mieste výkonu práce, najmä opravy rozvádzačov, transformátorov, elektromotorov, hydraulických strojov, podávačov, triedičov, drvičov, hydraulických nakladačov, dopravných pásov
-Vykonáva údržbu a opravy obrábacích strojov na dielni
-Vykonáva údržbu a opravy vyhradených technických zariadení (VTZ) - elektro
-Podľa potreby vykonáva skrápanie ciest v Lome Trebejov, Malá Vieska  počas letného obdobia
-Obsluhuje tlakové a zdvíhacie zariadenia v rozsahu svojej odbornosti a vedie o nich záznamy do záznamových kníh
-Obsluhuje Vysokozdvižný vozík
-Vykonáva inšpekčné prehliadky elektrických zariadení podľa plánu preventívnej údržby na úpravarenskej linke v Lome Trebejov
-Odstraňuje závady zistené pri revíziách elektrických VTZ v požadovaných termínoch
-Vypomáha pri elektroinštalácii novozriadených technologických zariadení
-V prípade potreby zastupuje operátora výroby na úpravarenskej linke v Lome Trebejov
-Hlási poruchy strojov nadriadenému
-Vykonáva ďalšie pracovné činnosti podľa pokynov nadriadeného, ktoré nesúvisia s výkonom profesie a nie sú v rozpore s technologickými a bezpečnostnými predpismi (obsluha vozidiel na prevádzke, čistenie úpravne, opravy na úpravni, úprava a posyp ciest a pod.)

VAŠA KARIÉRA
- Medzinárodné prostredie
- Podpora vzdelávania

VAŠE VÝHODY
- Príspevok pri pracovných a životných jubileách
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3.pilier)
- Odmeňovanie bezplatných darcov krvi
- Mzdové ohodnotenie a benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy a mzdového predpisu

VAŠA KULTÚRA
- Podpora charitatívnych aktivít
- Každoročné spoločenské akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Z.z. § 22 - Samostatný elektr. - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

-Stredoškolské odborné vzdelanie s maturitou v oblasti elektrotechniky
-Trestno-právna bezúhonnosť
-Min. 5 rokov praxe v oblasti údržby elektrických zariadení
-Skúška o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike - §22 alebo 23 Vyhl.č.508/2009
-Skúšky pre obsluhu zdvíhacích zariadení nezaradených do tried a viazanie bremien
-Vodičské oprávnenie skupiny C
-Žeriavnicky preukaz - výhodou
-Preukaz na VZV - výhodou

Carmeuse is a leading producer of high calcium and dolomitic lime, chemical grade limestone and crushed limestone aggregate products that are a vital part of important industries in steel manufacturing, energy, environmental services, and construction.
Carmeuse products make steel stronger, air cleaner, water more pure and roadways last longer—they are a vital ingredient in the materials that build and renew infrastructure around the world.
Settled in 15 countries in Western, Central and Eastern Europe, Carmeuse operates more than 60 production facilities, staffed by up to 2000 employees who are driven by a passion for success, quality, efficiency and respect for the environment.
As a family owned business located in Louvain la Neuve, Belgium, Carmeuse is led and guided by its strong values and principles that have been handed down from generation to generation and the company maintains an international presence than spans Western, Central, and Eastern Europe, Africa, Asia as well as North America.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Vanessa Gereková
Tel.: +421903715789
E-mail: poslať životopis
ID: 4736920  Dátum zverejnenia: 16.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac