Elektrikár- Vápenka Košice

Carmeuse Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Areál USS, Šaca
1 150 EUR/mesiacMesačná základná mzda: 1150,-€ brutto + variabilná zložka mzdy + príplatok za rizikové pracovné prostredie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva preventívne prehliadky ,obsluhu ,opravu, čistenie ,výrobu ,montáž a inšpekcie elektrických zariadení a el. inštalácií malého, nízkeho a vysokého napätia.
- Vykonáva diagnostikovanie závad a porúch na elektr. zariadeniach a inštaláciách.
- Vykonáva opravy meracích zariadení tlaku a teploty, vykonáva overovacie presnosti informačných meracích prístrojov – tlakomerov.
- Vykonáva merania el. parametrov elektrických zariadení , inštalácií a bleskozvodov.
- Vykonáva prehliadky a kontrolu elektrického zariadenia, zistené a vyskytnuté závady odstraňuje podľa svojich schopností .
- Obsluhuje a prevádza dennú vizuálnu kontrolu elektrického zariadenia rozvodní vápenky, výrobných a pomocných prevádzok, vrátane linky tuhých palív.
- Vykonáva odpočty spotreby elektrickej energie v el. rozvodniach podľa pokynov energetika závodu a kontrolu kompenzácie jalového výkonu.
- Prevádza týždennú kontrolu blokovacích podmienok bezpečnostného uzáveru plynu na peci a výsledok kontroly zapisuje do knihy plynového zariadenia.
- Prevádza bezpečnostné zaisťovanie a odisťovanie elektrických pohonov počas opráv, vedie knihu zaisťovania elektrických pohonov.
- Udržiava poriadok vo výkresovej dokumentácii, eviduje a zakresľuje všetky zmeny v zapojení.
- Nakladá, vykladá autá, stará sa o pridelené zariadenia.

VAŠA KARIÉRA
- Medzinárodné prostredie
- Vedenie zamerané na podporu interného talentu
- Podpora vzdelávania

VAŠE VÝHODY
- Variabilná zložka mzdy
- Príplatky vyplývajúce z kolektívnej zmluvy nad rámec Zákonníka práce
- Príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- Príspevok pri pracovných a životných jubileách
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3.pilier)
- Vianočná odmena
- Rekondičné pobyty
- Starostlivosť o zdravie zamestnancov
- Odmeňovanie bezplatných darcov krvi

VAŠA KULTÚRA
- Podpora charitatívnych aktivít
- Každoročné spoločenské akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Elekrotechnické

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Stredoškolské elektrotechnické vzdelanie
- Prax min. 1 rok vo výrobnom závode na obdobnej pozícii
- Oprávnenie §21 alebo §22 – samostatný elektrotechnik podľa vyhlášky č.508/2009 Z.z.  pre činnosti vykonávané na technických zariadeniach do 1000V a nad 1000V v objektoch triedy A, B (vrátane bleskozvodu) – povinné
- Obsluha tlakových nádob, plynových zariadení, kompresorov
- Počítačové znalosti: MS Office (Word, Excel, PowerPoint) – základy
- Schopnosť čítať elektro dokumentáciu
- Zdravotná spôsobilosť, fyzická a psychická zdatnosť
- Technické a analytické myslenie
- Riešenie problémov

Carmeuse is a leading producer of high calcium and dolomitic lime, chemical grade limestone and crushed limestone aggregate products that are a vital part of important industries in steel manufacturing, energy, environmental services, and construction.
Carmeuse products make steel stronger, air cleaner, water more pure and roadways last longer—they are a vital ingredient in the materials that build and renew infrastructure around the world.
Settled in 15 countries in Western, Central and Eastern Europe, Carmeuse operates more than 60 production facilities, staffed by up to 2000 employees who are driven by a passion for success, quality, efficiency and respect for the environment.
As a family owned business located in Louvain la Neuve, Belgium, Carmeuse is led and guided by its strong values and principles that have been handed down from generation to generation and the company maintains an international presence than spans Western, Central, and Eastern Europe, Africa, Asia as well as North America.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4587848  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac