Expedient - Rušňovodič - Posunovač

Carmeuse Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Slavec
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiacMesačná tarifná mzda: od 750 eur brutto. Jej variácia bude závisieť od schopností a skúseností osloveného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-Zabezpečuje vykladanie a nakladanie vagónov, áut (vápenné produkty a zmesi, suroviny, palivá)
-Vykonáva kontrolu plnenia zásobníkov vápenca, kusového vápna, mlynského zásobníka a zásobníka HDS krupice a hlási na centrálny velín
-Vykonáva kontrolu, údržbu a čistenie pridelených zariadení (strojné, železničné)
-Vykonáva balenie a paletizovanie vápenných produktov, kontrolné váženia

VAŠA KARIÉRA
- Medzinárodné prostredie
- Podpora vzdelávania

VAŠE VÝHODY
- Príspevok pri pracovných a životných jubileách
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3.pilier)
- Odmeňovanie bezplatných darcov krvi
-Mzdové ohodnotenie a benefity podľa platnej kolektívnej zmluvy a mzdového predpisu

VAŠA KULTÚRA
- Podpora charitatívnych aktivít
- Každoročné spoločenské akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Strojárske/elektrotechnické zameranie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

-Vzdelanie- minimálne SOŠ– technického smeru (strojnícka, elektrotechnická, dopravná)
-Odborná spôsobilosť 21A4 alebo 511- výhodou
-Osvedčenie skladníka prepravy – 0S 504- výhodou
-Obsluha tlakových nádob- výhodou
-Oprávnenie na obsluhu VZV- výhodou
-Vodičský preukaz skupiny B
-Zdravotná a fyzická spôsobilosť
-Flexibilita, ochota pracovať v zmennej prevádzke
-MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint) – základy

S viac než 150-ročnými skúsenosťami je spoločnosť Carmeuse popredným výrobcom vysoko kalcitického a dolomitického vápna, vysokopercentného vápenca a mletého vápencového kameniva, ktoré sú dôležitou súčasťou rôznych priemyselných procesov v oblasti oceliarenstva, energetiky, životného prostredia a stavebníctva.
Produkty spoločnosti Carmeuse prispievajú k tvrdosti ocele, čistote ovzdušia, čistejšej vode a predĺženiu životnosti ciest. Sú dôležitou zložkou materiálov, ktoré budujú a obnovujú infraštruktúru po celom svete.
Spoločnosť Carmeuse v 15 krajinách západnej, strednej a východnej Európy prevádzkuje viac než 60 závodov zamestnávajúcich okolo 2000 zamestnancov, ktorí pracujú s vášňou pre úspech, kvalitu, efektivitu a s rešpektom voči životnému prostrediu.
Ako rodinná firma so sídlom v Louvain la Neuve, Belgicko, spoločnosť Carmeuse je vedená a riadená silnými hodnotami a princípmi odovzdávanými z generácie na generáciu. Spoločnosť pôsobí v mnohých krajinách v západnej, strednej a východnej Európe, v Afrike, Ázii a tiež v Severnej Amerike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Carmeuse Slovakia, s r.o.
Slavec 179
049 11 Slavec

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Reiszová
E-mail: poslať životopis
ID: 3831281  Dátum zverejnenia: 16.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac