Technológ lomu

Carmeuse Slovakia, s r.o.

Miesto práce
Včeláre, Dvorníky - Včeláre-Včeláre
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadi tvorbu a aktualizáciu prevádzkovej a ISO dokumentácie v rámci závodu v súlade s banskými a súvisiacimi predpismi;
- Kontroluje kvalitu výroby výrobkov, kontroluje plnenie plánu dobývania
- Zabezpečuje činnosti súvisiace s požiarnou ochranou a nakladaním s odpadmi v spolupráci s enviromentalistom spoločnosti, aktívne zabezpečuje podporu výroby – zastupovanie majstra výroby, TVO
- Zabezpečuje podporu a zastupovanie vedúceho výroby
- Zabezpečuje vedenie a udržiavanie environmentálnej dokumentácie a záznamov
- Zabezpečuje ročné hlásenie – výkaz zásob na ŠGÚDŠ (MŽP SR)
- Spolupracuje s bezpečnostným technikom v súvislosti so zaisťovaním merania škodlivín na pracoviskách Lomu
- Pracuje na príprave a realizácii investičných akcií – nové technológie
- Vypracováva technologické postupy, pracovné postupy pre profesie a činnosti v rámci závodu v súlade s banskými a súvisiacimi predpismi;
- Vykonáva meranie seizmických účinkov pri trhacích prácach

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Mesačná tarifná mzda: 1000 eur brutto. Uvedená mzda predstavuje spodnú hranicu. Jej variácia bude závisieť od schopností a skúseností osloveného kandidáta.

VAŠA KARIÉRA
- Medzinárodné prostredie
- Vedenie zamerané na podporu interného talentu
- Podpora vzdelávania

VAŠE VÝHODY
- Príspevok pri pracovných a životných jubileách
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3.pilier)
- Odmeňovanie bezplatných darcov krvi

VAŠA KULTÚRA
- Podpora charitatívnych aktivít
- Každoročné spoločenské akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Banícka fakulta

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

- Vysokoškolské vzdelanie technického smeru- preferovaná Banícka fakulta
- Osvedčenie o odbornej spôsobilosti projektanta pre banskú činnosť- PODMIENKA
- Osvedčenie TVO pre povrch
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka (B2)- PODMIENKA
- MS Office- Word, Excel, PowerPoint, SAP
- Komunikačné schopnosti a plánovanie
- Vysoké pracovné nasadenie
- Schopnosť pracovať pod tlakom
- Samostatnosť, asertivita
- Vodičský preukaz sk.B

S viac než 150-ročnými skúsenosťami je spoločnosť Carmeuse popredným výrobcom vysoko kalcitického a dolomitického vápna, vysokopercentného vápenca a mletého vápencového kameniva, ktoré sú dôležitou súčasťou rôznych priemyselných procesov v oblasti oceliarenstva, energetiky, životného prostredia a stavebníctva.
Produkty spoločnosti Carmeuse prispievajú k tvrdosti ocele, čistote ovzdušia, čistejšej vode a predĺženiu životnosti ciest. Sú dôležitou zložkou materiálov, ktoré budujú a obnovujú infraštruktúru po celom svete.
Spoločnosť Carmeuse v 15 krajinách západnej, strednej a východnej Európy prevádzkuje viac než 60 závodov zamestnávajúcich okolo 2000 zamestnancov, ktorí pracujú s vášňou pre úspech, kvalitu, efektivitu a s rešpektom voči životnému prostrediu.
Ako rodinná firma so sídlom v Louvain la Neuve, Belgicko, spoločnosť Carmeuse je vedená a riadená silnými hodnotami a princípmi odovzdávanými z generácie na generáciu. Spoločnosť pôsobí v mnohých krajinách v západnej, strednej a východnej Európe, v Afrike, Ázii a tiež v Severnej Amerike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Carmeuse Slovakia, s.r.o.
Slavec 179
049 11 Slavec

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Jennifer Farkasová Beneová
E-mail: poslať životopis
ID: 3708688   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mesačná tarifná mzda: 1000 eur brutto. Uvedená mzda predstavuje spodnú hranicu. Jej variácia bude závisieť od schopností a skúseností osloveného kandidáta.