Recepčná s maďarským a anglickým jazykom

Carmeuse Slovakia, s r.o.

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie plynulého chodu recepcie,
- spracovanie administratívnej agendy,
- vybavovanie telefonickej, mailovej a poštovej komunikácie,
- usmerňovanie, komunikácia a kompletná starostlivosť o návštevy, zahraničné delegácie,
- starostlivosť o konferenčné miestnosti, príprava flipchartov, upratovanie, coffee breaky a prípadný catering.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Mesačná tarifná mzda: 600 eur brutto. Uvedená mzda predstavuje spodnú hranicu. Jej variácia bude závisieť od schopností a skúseností osloveného kandidáta.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Komunikatívna úroveň anglického jazyka (B2)- PODMIENKOU
- Komunikatívna úroveň maďarského jazyka (B2)- PODMIENKOU
- Organizačné schopnosti a plánovanie
- Komunikačné schopnosti
- Samostatnosť
- Tímovosť

S viac než 150-ročnými skúsenosťami je spoločnosť Carmeuse popredným výrobcom vysoko kalcitického a dolomitického vápna, vysokopercentného vápenca a mletého vápencového kameniva, ktoré sú dôležitou súčasťou rôznych priemyselných procesov v oblasti oceliarenstva, energetiky, životného prostredia a stavebníctva.
Produkty spoločnosti Carmeuse prispievajú k tvrdosti ocele, čistote ovzdušia, čistejšej vode a predĺženiu životnosti ciest. Sú dôležitou zložkou materiálov, ktoré budujú a obnovujú infraštruktúru po celom svete.
Spoločnosť Carmeuse v 15 krajinách západnej, strednej a východnej Európy prevádzkuje viac než 60 závodov zamestnávajúcich okolo 2000 zamestnancov, ktorí pracujú s vášňou pre úspech, kvalitu, efektivitu a s rešpektom voči životnému prostrediu.
Ako rodinná firma so sídlom v Louvain la Neuve, Belgicko, spoločnosť Carmeuse je vedená a riadená silnými hodnotami a princípmi odovzdávanými z generácie na generáciu. Spoločnosť pôsobí v mnohých krajinách v západnej, strednej a východnej Európe, v Afrike, Ázii a tiež v Severnej Amerike.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Carmeuse Slovakia, s.r.o.
Slavec 179
049 11 Slavec

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Diana Sabo
E-mail: poslať životopis
ID: 3671283   Dátum zverejnenia: 17.5.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Mesačná tarifná mzda: 600 eur brutto. Uvedená mzda predstavuje spodnú hranicu. Jej variácia bude závisieť od schopností a skúseností osloveného kandidáta.