Majster výroby - Vápenka Slavec

Carmeuse Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Slavec
Termín nástupu
ASAP
Mesačná tarifná mzda: 800 eur brutto/ + variabilná zložka mzdy + príplatky vyplývajúce z kolektívnej zmluvy nad rámec zákonníka práce. Uvedená mzda predstavuje spodnú hranicu. Jej variácia bude závisieť od schopností a skúseností osloveného kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovedá za kvalitu vstupného a výstupného materiálu počas výrobného procesu
- Riadi proces výroby a expedície v rozsahu: prísun suroviny predohrev, výpal vápna, mlynica, HDS, kompresorovňa – kotolňa a expedícia všetkých sortimentov výroby
- Riadi a koordinuje zamestnancov pri rešpektovaní a dodržaní technologických postupov,
- Kontroluje kvalitu výrobkov podľa požiadaviek odberateľov
- Kontroluje ekonomické ukazovatele výroby
- Kontroluje výrobné a expedičné zariadenia po technologickej aj technickej stránke
- Kontroluje meranie tlakových strát filtrov a navrhuje ich pravidelnú údržbu
- Spolupráca s oddelením Zákazníckeho servisu a dodávateľských riešení

VAŠA KARIÉRA
- Medzinárodné prostredie
- Vedenie zamerané na podporu interného talentu
- Podpora vzdelávania

VAŠE VÝHODY
- Variabilná zložka mzdy
- Príplatky vyplývajúce z kolektívnej zmluvy nad rámec Zákonníka práce
- Príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
- Príspevok pri pracovných a životných jubileách
- Príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie (3.pilier)
- Pracovné voľno nad rámec Zákonníka práce
- Vianočná odmena
- Rekondičné pobyty
- Starostlivosť o zdravie zamestnancov
- Odmeňovanie bezplatných darcov krvi
- Podpora zamestnancov počas práceneschopnosti
- Pracovné oblečenie a obuv hradené zamestnávateľom

VAŠA KULTÚRA
- Podpora charitatívnych aktivít
- Každoročné spoločenské akcie pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického smeru (strojnícka, elektrotechnická, hutnícka, chemická)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- Vzdelanie- VŠ technického smeru (strojnícka, elektrotechnická, hutnícka, chemická)
- Prax min. 5 rokov vo výrobnom závode na obdobnej pozícii
- Pracovné skúsenosti s riadením ľudí
- Počítačové znalosti: MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- Znalosť programu SAP- výhodou
- Technické a analytické myslenie
- Riešenie problémov
- Systematickosť, flexibilita

Carmeuse is a leading producer of high calcium and dolomitic lime, chemical grade limestone and crushed limestone aggregate products that are a vital part of important industries in steel manufacturing, energy, environmental services, and construction.
Carmeuse products make steel stronger, air cleaner, water more pure and roadways last longer—they are a vital ingredient in the materials that build and renew infrastructure around the world.
Settled in 15 countries in Western, Central and Eastern Europe, Carmeuse operates more than 60 production facilities, staffed by up to 2000 employees who are driven by a passion for success, quality, efficiency and respect for the environment.
As a family owned business located in Louvain la Neuve, Belgium, Carmeuse is led and guided by its strong values and principles that have been handed down from generation to generation and the company maintains an international presence than spans Western, Central, and Eastern Europe, Africa, Asia as well as North America.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3425207  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Mesačná tarifná mzda: 800 eur brutto/ + variabilná zložka mzdy + príplatky vyplývajúce z kolektívnej zmluvy nad rámec zákonníka práce. Uvedená mzda predstavuje spodnú hranicu. Jej variácia bude závisieť od schopností a skúseností osloveného kandidáta.