Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України
Logo Radisson Blu Carlton Hotel Bratislava

Masér / Masérka

Radisson Blu Carlton Hotel Bratislava

Miesto práce
Mostová 4, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Jún 2024
Mzdové podmienky (brutto)
7 - 25 EUR/hod.podľa uväzku, plus príplatok za masáže

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • poskytovanie masérskych služieb pre hotelých hostí a návštevníkov Wellness & Fitness
  • prípadné služby na recepcii Wellness

teambuildingy, spoločenské akcie, dobrovoľnícke aktivity,
športové aktivity, dni voľna pri dôležitých životných udalostiach

Informácie o výberovom konaní

Kontaktná osoba:
Mgr. Adriana Sládečková – Wellness Manager
0907 373 410
[email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

22.6.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Fyzioterapia, Masér

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Lojálnosť, ochota, časová flexibilita, príjemné vystupovanie, výborné komunikačné schopnosti a profesionálne vystupovanie, schopnosť aktívne počúvať, pozitívny prístup, zodpovednosť, schopnosť pracovať samostatne, ale aj ako súčasť zanieteného tímu

Sme stabilná spoločnosť Carlton Property, s.r.o., ktorá sa primárne špecializuje na management komplexu Carlton Savoy . Náš team tvoria profesionáli, ktorí spojili svoje predchádzajúce skúsenosti a vytvorili kvalitné zastúpenie, ktorého hlavným cieľom je vytvárať komfortné prostredie a podmienky pre spokojnosť všetkých našich klientov. Kvalitné kancelárske a maloobchodné priestory, služby 4-hviezdičkového hotela Radisson Blu Carlton, zážitkový a tematický Mirror bar, galéria Savoy, pohodlné podzemné parkovanie pre klientov aj návštevníkov to všetko je komfort všestranného komplexu Carlton Savoy ako"The best address in town / Najlepšia adresa v meste!" A v neposlednom rade novo vybudované Wellness & Fitness, ktoré dopĺňa náš komplex o lukratívne služby pre náročných klientov.

For more information on Carlton Property, s.r.o. visit www.carlton.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Adriana Sládečková
Tel.: +421907373410
E-mail: poslať životopis
ID: 4837408  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.