Chyžná/Chyžný

Carlton Property, s.r.o.

Miesto práce
Hviezdoslavovo námestie 3, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacmesačne: prémie v súlade s internými smernicami hotela, ročne: 13. plat a lojalitný bonus v závislosti na výsledkoch hotela

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme príjemnú a precíznu osobu so zmyslom pre detail.

Ak máš rád/-a svižné hotelové prostredie a rád sa učíš nové veci, tak hľadáme práve teba!

Budeš čistiť a upratovať izby podľa stanovených hotelových štandardov, priebežne udržiavať poriadok a čistotu vo verejných priestoroch, skladoch a na pracovnom vozíku.

Neoddeliteľnou súčasťou tvojej náplne bude komunikácia s našou Floor Supervisorkou, ktorá ťa prevedie svojími pracovnými činnosťami, aby si ju v prípade potreby mohol/-a zastupiť.

V prípade odhodlanosti a šikovnosti nevylučujeme možnosť kariérneho rastu.

- práca v príjemnom a priateľskom prostredí hotela patriaceho do medzinárodnej hotelovej siete
- interné odborné školenia
- možnosť profesionálneho rastu
- sociálny program
- strava zadarmo v zamestnaneckej kantíne
- príspevok na kultúru
- zvýhodnené ceny ubytovania po celom svete v rámci hotelovej siete

Vopred ďakujeme za zaslanie Vašej žiadosti a životopisu. Vzhľadom na veľký počet žiadostí, budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov. Za porozumenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • zodpovednosť, zmysel pre detail
  • zdravotný stav dovoľujúci fyzickú prácu
  • entuziazmus a zmysel pre prácu  vkolektíve
  • ochota akceptovať nepravidené pracovné zmeny v nepretržitej prevádzke
  • skúsenosť na podobnej pozícii je výhodou

Sme stabilná spoločnosť Carlton Property, s.r.o., ktorá sa primárne špecializuje na management komplexu Carlton Savoy . Náš team tvoria profesionáli, ktorí spojili svoje predchádzajúce skúsenosti a vytvorili kvalitné zastúpenie, ktorého hlavným cieľom je vytvárať komfortné prostredie a podmienky pre spokojnosť všetkých našich klientov. Kvalitné kancelárske a maloobchodné priestory, služby 4-hviezdičkového hotela Radisson Blu Carlton, zážitkový a tematický Mirror bar, galéria Savoy, pohodlné podzemné parkovanie pre klientov aj návštevníkov to všetko je komfort všestranného komplexu Carlton Savoy ako"The best address in town / Najlepšia adresa v meste!" A v neposlednom rade novo vybudované Wellness & Fitness, ktoré dopĺňa náš komplex o lukratívne služby pre náročných klientov.

For more information on Carlton Property, s.r.o. visit www.carlton.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1268948  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac