Logo CARLOG s.r.o. - HERTSENS TRANSPORT

Mechanik

CARLOG s.r.o. - HERTSENS TRANSPORT

Miesto práce
Kruibeke, Belgicko
Termín nástupu
asap
3 000 EUR/mesiac3 000€ brutto + 7€ stravné / deň = 2 200€ netto + bonusy (fix 18,50€ brutto / hodina)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho medzinárodného tímu hľadáme kolegu na pozíciu mechanika nákladných automobilov pre náš vozový park. Náplň práce:

▪ pravidelný servis a údržba ťahačov značky MAN, Volvo a Mercedes a návesov s posuvnou podlahou
▪ výmena jednotlivých dielov a komponentov podľa zadaného plánu

▪ hľadanie technických chýb a oprava porúch
▪ príležitostné pohotovostné výjazdy na servis do 150 km od dielne
▪ správa vozového parku a sledovanie skladových zásob komponentov
▪ plánovanie a evidencia servisných úkonov
▪ spolupráca a komunikácia s vodičmi LKW a kolegami v servise (Rumuni, Slováci a Belgičania)

Trvalý pracovný pomer na belgickú pracovnú zmluvu pod spoločnosťou Hertsens Services BVBA v turnusoch 6+2 (6 týždňov v práci a 2 týždne doma). Pracovná doba v Belgicku je približne nasledovná:
PO - PI: 07:00 - 19:00
SO: doobeda príležitostne
Uvedená mzda je približne vypočítaná pre turnus 6+2 pričom ide o pravidelný mesačný príjem, ktorý je vyplácaný aj v rámci 2 týždňov doma. Fixná mzda pri nástupe je 18,50€ brutto / hodinu. K tomu samozrejme prináleží ďalších 20 dní plne hradenej dovolenky za rok, stravné lístky a belgické sociálne benefity.

Hľadáme prioritne zodpovedného a samostatného kolegu, ktorý bude mať záujem pracovať a učiť sa nové veci. Zaúčať ťa bude náš slovenský kolega a belgický supervízor. Nakoľko je potrebné dorozumieť sa v rámci servisu a medzinárodného kolektívu, sú potrebné aspoň základy nemčiny alebo angličtiny.

▪ belgická pracovná zmluva na dobu neurčitú vrátane všetkých sociálnych benefitov: vyššie prídavky na deti, daňové bonusy, dôchodkové sporenie, atď.
▪ zabezpečené a plne hradené bývanie s prístupom k vybaveniu (kuchyňa, práčovňa, spoločenská miestnosť, využívanie firemného vozidla na osobné účely...)
▪ zabezpečená preprava do práce a domov firemnou dodávkou
▪ pravidelné zvyšovanie mzdy

Informácie o výberovom konaní

Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Životopisy je možné zasielať aj priamo na:
[email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 12 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

mechanik alebo vodič LKW

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť základných technických komponentov nákladných automobilov
  • schopnosť dorozumieť sa anglicky alebo nemecky
  • logické myslenie
  • zodpovedný a proaktívny prístup k práci
  • spoľahlivosť
  • ochota zdokonaľovať svoje technické a jazykové schopnosti

Sme medzinárodná prepravná spoločnosť Hertsens Transport zaoberajúca sa nákladnou dopravou v rámci Belgicka, Holandska, Nemecka, Francúzska a Luxemburska. Náš tím tvoria zamestnanci zo Slovenska, Rumunska a Belgicka a naším hlavným miestom pôsobenia je Kruibeke - Belgicko.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

ID: 4823889  Dátum zverejnenia: 6.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac