Konstruktér v Dürr AG - technologie pro automobilky

Carl Schenck spol. s r.o.

Místo práce
Modřice, Brno - venkov
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
30000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?

- Konstruovat části výrobních linek pro významné automobilky, navrhovat mechanické systémy a komponenty výrobních linek v 3D CAD. Naší specializací jsou linky pro montáž (propojení karoserie s podvozkem), testování a seřizování automobilů.

- Vytvářet 2D výrobní a montážní výkresy, zadávat data do podnikového informačního systému SAP.

- Upravovat stávající dokumentaci dle zákaznických požadavků.

- Budete spolupracovat s konstruktéry v mateřské společnosti v Německu, dodavateli (vyjasňování technických specifikací) a kolegy v naší výrobě (operativní řešení technických problémů). Občas cestovat do naší centrály, za zákazníky nebo dodavateli.

Koho hledáme?

- Technika, absolventa SŠ / VŠ strojního zaměření, se zkušeností s 3D-CAD a 2D-CAD systémy. Praxe na pozici konstruktéra je výhodou.

- Uchazeče s komunikativní znalostí anglického jazyka. Znalost NJ je výhodou.

- Znalost práce v SolidWorks a SAPu je výhodou

- Hledáme člověka aktivního, zodpovědného, s pozitivním myšlením a smyslem pro teamovou spolupráci.

Co nabízíme?

- Práci na zajímavých projektech pro světové automobilky v mezinárodním prostředí

- Žádný stereotyp, produkty a požadavky se neustále mění

- Zaškolení v mateřské společnosti v Německu

- Každodenní komunikace v AJ, občasné služební cesty

- Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu

- Perspektiva dlouhodobé spolupráce

- Zajímavé finanční ohodnocení + 13. plat

- Pět týdnů dovolené

- Flexibilní pracovní dobu

- Příjemný kolektiv a prostředí téměř rodinné firmy

- Příspěvky na stravování

- Férové jednání

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3501247  Dátum zverejnenia: 26.9.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30000 Kč/měsíc