Reagujte bez životopisu

Hľadáme vodičov pre BOLT TAXI - prenajmi si vozidlo a zarob si!

Carisma fleet, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
Ihneď
1 300 - 3 800 EUR/mesiacPLUS prelácanie sprepitného samozrejmosťou.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Jazdenie pre najväčšiu BOLT flotilu.

- POSLEDNÝCH 5 VOĽNÝCH VOZIDIEL.

- MESTÁ: KE, BA, PO, BB, TT, PP

- Nové firemné vozidlá

- Prenájom vozidla na celý deň, alebo 12 hodín

- Možnosť zapožičania mobilného telefónu na prácu

- Čas jazdenia podľa vlastného výberu

- Hotovosť od klientov zostáva vám

- Non-stop 24hod. denne podpora zo strany flotily

- Poplatok flotile 6%

- Výplata každý týždeň

- BONUS od 100 jázd za týždeň

- Možnosť práce na dohodu, taxi-koncesiu, živnosť, s.r.o.

Budete jazdiť BOLT TAXI a obsluhovať zákazníkov.

Pracovná doba:

- Pracujete podľa vlastného výberu.

Príďte k nám a zarobte si  s BOLT TAXI

- Zaučíme, pomôžeme, poradíme a ukážeme Vám ako si zarobiť čo najviac.

- Spôsob spolupráce si môžete zvoliť ako Vám bude vyhovovať a my sa o administratívu postaráme za Vás.

- Ak máte preukaz vodiča taxi služby, môžete začať jazdiť ihneď. Ak nie, máme pre Vás super správu! S celou tou byrokraciou Vám pomôžeme a navyše aj všetko preplatíme.

- Možnosť zrýchleného vybavenia.

- Získate prístup k novým vozidlám, s úsporou PHM ktoré Vám umožnia zvýšiť svoj zárobok.

- Ak sa budete usilovať , budete mať možnosť rýchlo zvyšovať svoje príjmy až na nadštandarnú úroveň.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme rýchlorastúca flotila na Slovensku s niekoľkoročnými skúsenosťami v oblasti prepravy osôb.
ID: 4755273  Dátum zverejnenia: 14.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac