Špeditér/-ka pre medzinárodnú dopravu

Cargofleet s.r.o.

Miesto práce
Cabajská 10, Nitra
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ mesačné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej kancelárie v Nitre hľadáme šikovného a skúseného špeditéra. Ponúkame Vám príležitosť významne sa podieľať na raste a rozvoji našej spoločnosti v oblasti cestnej nákladnej dopravy.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• koordinácia a riadenie cestných nákladných prepráv
• komunikácia s obchodnými partnermi (zákazníkmi a dopravcami) aj v cudzích jazykoch na dennej báze
• kalkulácia a vypracovanie cenových ponúk, vyjednávanie o cenách
• zabezpečovanie prepráv podľa požiadaviek zákazníkov
• monitorovanie prepráv od naloženia až po vykládku
• operatívne riešenie vzniknutých situácii
• proaktivita, samostatnosť, ochota učiť sa
• tímová práca

• nadštandardné, férové a motivačné ohodnotenie
• práca v super kolektíve
• samostatnosť v rozhodovaní
• finančný príspevok na stravu
• zľavy na vybrané produkty našich zákazníkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Timocom - Pokročilý
RAALTRANS - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti v oblasti medzinárodnej dopravy výhodou
• komunikatívna úroveň v anglickom jazyku (každý ďalší jazyk: nemčina, poľština, maďarčina... výhodou)
• práca pod stresom a plnenie úloh načas
• zodpovednosť a spoľahlivosť
• profesionalita
• organizačné schopnosti a riešenie problémov

Dynamická dopravno-špedičná spoločnosť, logistické riešenia na mieru prevažne v oblasti potravinárskeho priemyslu. Viac o nás nájdeš na www.cargofleet.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4790199  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac