Špeditér, disponent

Cargofleet s.r.o.

Miesto práce
Cabajská 10, Cabajská, Nitra
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacbonusový program

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho mladého tímu hľadáme nadšencov ako sme my, radi tvrdo pracujeme, učíme sa nové veci, vymýšľame a pokúšame sa uplatniť nové nápady v praxi. Dobýjať svet nás baví. Na svojich zákazníkov neustále myslíme, máme ich radi a plníme im sny.

Sme "truck & transport lovers", vážime si jeden druhého, ťaháme za jeden povraz, vieme spolu poriadne zabrať, aj sa parádne zabaviť. Ak si myslíš, že patríš k nám a chceš dosiahnuť veľké úspechy za veľké peniaze, tak sa určite ozvi. Nemusíš hneď všetko vedieť, radi Ťa to, čo je nevyhnutné pre nás, naučíme :o)

Sme dynamická dopravno-špedičná firma s vlastným vozovým parkom, všetko nové vozidlá a návesy so zlatými servisnými zmluvami. Máme významných slovenských aj zahraničných zákazníkov a neustále hľadáme nové možnosti nášho rastu. Svojim zákazníkom ponúkame logistické riešenia šité na mieru.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• samostatné zabezpečovanie služieb medzinárodnej kamiónovej prepravy
• plánovanie a disponovanie dopravy na základe požiadaviek zákazníkov
• komunikácia s dopravcami a zákazníkom
• kalkulácie a cenotvorba prepráv
• spracovanie objednávok
• spracovanie prípadov od zadania objednávky až po dodanie tovaru podľa dodacej podmienky
• evidencia dokumentov a informácií týkajúcich sa prepráv do prepravných programov
• akvizícia – aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov

• mladý dynamický kolektív
• výkonu zodpovedajúce finančné ohodnotenie, bonusový program
• nadštandardný sociálny program
• možnosť kariérneho rastu

ANGLICKÝ JAZYK je podmienkou, znalosť ďalšieho jazyka veľkou VÝHODOU (maďarsky, nemecky..)

Prosím kontaktujte nás e-mailom, radi sa s Vami obratom spojíme, pokiaľ budete spĺňať požadované podmienky. Ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Doprava, logistika, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikatívnosť, flexibilita, ochota učiť sa a rásť
• všeobecný prehľad v oblasti dopravy
• samostatnosť pri výkone
• orientácia na tímový výsledok
• dobrá znalosť v trasovaní - orientácia v mapách
• aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou

Dynamická dopravno-špedičná spoločnosť, logistické riešenia na mieru prevažne v oblasti potravinárskeho priemyslu. Viac o nás nájdeš na www.cargofleet.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4547920  Dátum zverejnenia: 29.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac