Účtovník/Účtovníčka

cargo-partner SR, s.r.o.

Kopčianska, Petržalka, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
asap
1 400 EUR/mesiacNástupná mzda je od 1 400 EUR brutto/mesačne + nenárokovateľná zložka 13. mzdy a vianočná odmena. Uvedená mzda je orientačná a môže byť ovplyvnená rozsahom splnenia požiadaviek na uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Orientujete sa v číslach, baví Vás práca v Exceli a nie sú vám cudzie ani účtovné zákony? Pošlite nám Váš životopis a staňte sa aj vy súčasťou stabilnej medzinárodnej spoločnosti s pobočkou v Bratislave.

Vaše úlohy:
  • spracovávanie účtovných dokladov so zameraním na účtovanie prijatých faktúr
  • spracovanie bankových výpisov a ich zaúčtovanie
  • účtovanie interných dokladov
  • aktívna komunikácia s agentami, klientami, dodávateľmi, kolegami z ostatných pobočiek našej spoločnosti v zahraničí (v angličtine, nemčine)
  • odsúhlasovanie pohľadávok a záväzkov, riešenie ich nezrovnalostí
  • dohody o vzájomnom započítaní pohľadávok a záväzkov
  • sledovanie splatnosti faktúr, zasielanie upomienok
  • spracovanie štatistických výkazov
  • úlohy podľa pokynov nadriadeného a aktívna spolupráca s inými oddeleniami
  • práca v SAP, MS Excel, MS Word, AS400

  • atraktívne finančné bonusy (13. mzda + vianočný bonus)
  • administratívna ročná prémia
  • karta MultiSport
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III. pilier)
stravné lístky plne hradené zamestnávateľom v hodnote 5.50 EUR/deň aj počas akejkoľvek ospravedlnenej neprítomnosti na pracovisku (dovolenka, PN a pod.)
  • narodeninové voľno
  • finančné príspevky pri osobných a pracovných výročiach
  • parkovanie na mieste pracoviska zdarma

Kariérny plán a možnosť profesionálneho rastu. Ponúkame individuálnu cestu kariérneho rozvoja a možnosť zúčastniť sa rôznych projektov.

Implementácia vlastnej iniciatívy. Sme spoločnosť s primárnym zameraním na ľudí - Vy tvoríte našu silu. Vaše kreatívne nápady a pripomienky sú u nás vždy vítané.

Stabilita zamestnania. Dynamická práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, ktorá sa pravidelne umiestňuje na vedúcich pozíciách v leteckej a námornej preprave. Sústreďujeme sa na dlhodobú spoluprácu.

Informácie o výberovom konaní

Ready to get things moving?
Join our team!

V prípade akýchkoľvek otázok nás prosím kontaktujte na: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

Odborný profil:
  • min. stredoškolské ekonomické vzdelanie s maturitou
  • prax v oblasti podvojného účtovníctva 3-5 rokov
  • znalosť MS Excel na pokročilej úrovni
  • prehľad v daňových a účtovných zákonoch
  • prax v oblasti odsúhlasovania pohľadávok a záväzkov vítaná
  • anglický jazyk na pokročilej úrovni (B2)
  • analytické a logické myslenie zamerané na riešenie problémov

Profil sociálnych a osobnostných kompetencií:
  • schopnosť vysokého pracovného nasadenia, schopnosť riešiť krízové situácie
  • zodpovednosť, samostatnosť, dôslednosť
  • schopnosť a chuť učiť sa nové veci
  • predpoklady pre tímovú prácu
  • priateľská povaha a príjemné vystupovanie

cargo-partner je popredná medzinárodná spoločnosť poskytujúca služby v oblasti prepravy a integrovanej logistiky s obzvlášť silnou pozíciou na trhu interkontinentálnej prepravy. Spoločnosť cargo-partner má hlavné sídlo v Rakúsku a zamestnáva viac ako 4000 zamestnancov vo vyše 40 krajinách sveta a neustále rastie a expanduje naprieč svetom.

Naši zamestnanci sú vysoko motivovaní profesionáli rôznych národností pochádzajúci z rôznych kultúrnych prostredí, ktorí zdieľajú spoločnú vášeň pre ich prácu, disponujú výbornými komunikačnými schopnosťami a silným podnikateľským prístupom.

Naša spoločnosť ponúka pútavý kariérny štart pre talentovaných ľudí bez skúseností, ako aj hodnotnú príležitosť pre uznávaných profesionálov z oblasti logistiky a obchodu. Veríme v nadväzovanie dlhodobých vzťahov a v investovanie do neustáleho rozvoja našich zamestnancov.

Či už sa chcete ponoriť priamo do vôd oddelenia prepravy a predaja, zapojiť sa do našich tímov v oblasti práva, financií alebo účtovníctva alebo ukázať svoj talent v oblasti marketingu, ľudských zdrojov alebo špičkových IT riešení - radi by sme vás spoznali.

Ready to get things moving? Join our team!
follow us with hashtags: #cargopartner, #workingdigital

Hľadáte dôležitú a náročnú pozíciu v inovatívnej a dynamickej medzinárodnej spoločnosti? Kontaktujte nás dnes a môžete byť ďalším cargo-partner!

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 3914010  Dátum zverejnenia: 25.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac