Skladník

cargo-partner SR, s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- uskladnenie, vyskladnenie tovaru
- evidencia tovaru pomocou nášho skladového programu
- práca s vysokozdvižným vozíkom

- ponúkame prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- stravné lístky v plnej výške hradené zamestnávateľom
- príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie (III.pilier)
- rôzne firemné akcie a benefity

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám Váš životopis prostredníctvom nášho online dotazníka alebo na sk.jobs@cargo-partner.com.

Zaslaním životopisu, motivačného listu a ďalších dokumentov emailom, poštou, osobne dobrovoľne poskytujete prevádzkovateľovi cargo-partner SR, s. r. o. so sídlom Kopčianska 92, 852 03 Bratislava, IČO: 31 358 152 súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov v rozsahu titul, meno, priezvisko, trvalé bydlisko, prechodné bydlisko, vek, pohlavie, všetky údaje a iné záznamy uvedené v úradnom doklade o vzdelaní, podpis, kontaktné údaje (najmä telefónne číslo a e-mail), údaje uvedené v životopise, jazykové znalosti, prax, absolvované kurzy (názov, krajina), certifikáty (názov, doba platnosti, vydavateľ, krajina), zručnosti (názov, úroveň), očakávaný plat, očakávané zameranie, očakávané miesto práce a ďalšie údaje uvedené v životopise, motivačnom liste a dotazníku uchádzača o zamestnanie za účelom evidencie uchádzačov o zamestnanie. Osobné údaje nebudú zverejňované a ani poskytované do tretích krajín. Súhlas so spracúvaním osobných údajov je možné kedykoľvek odvolať, inak čas platnosti súhlasu uplynie po uplynutí šiestich mesiacov odo dňa jeho poskytnutia. Ako dotknutá osoba vyhlasujete, že ste si vedomá svojich práv v zmysle § 28 zákona č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/2014 Z. z. o tom, že máte právo na opravu nesprávnych, neúplných a neaktuálnych osobných údajov a ďalšie práva uvedené v tomto ustanovení, a že Vám boli poskytnuté všetky informácie podľa § 15 cit. zákona.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- stredoškolské vzdelanie
- vodičské oprávnenie skupiny B
- prax v sklade, na VZV a retraku sú vítané

cargo-partner is a leading multinational freight forwarder and integrated logistics provider with a particular strength in international transport solutions. Based in Austria, cargo-partner is present in 30 countries with more than 2700 employees and continues to grow and expand across the world.
Our employees are highly motivated professionals with diverse cultural backgrounds who share a common passion for their work, excellent communication skills and a strong entrepreneurial approach.
We offer an interesting career kick-start for talented people without experience as well as rewarding opportunities for accomplished logistics and business professionals. We believe in establishing long-term relationships with our partners and in the continuous development of our employees.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kopcianska 92
852 03 Bratislava
ID: 2590352   Dátum zverejnenia: 15.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700