Skladník / Skladníčka

CARGO GROUP SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Zavarská 10, Trnava
Termín nástupu
dohodou
850 - 1000 EUR (výška mzdy v závislosti od skúsenosti a kvality zamestnanca + prémie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykládka vozidiel a príjem tovaru na sklad, vizuálna kontrola prijatého tovaru, kontrola sprievodných dokumentov (dodacie listy, CMR ...)
- zaskladnenie prijatého tovaru do interného systému
- kategorizácia, označenie a uskladnenie prijatého tovaru
- príprava tovaru na expedíciu, výdaj a nakládka tovaru
- udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach
- zodpovednosť za správu zaskladneného tovaru, súčinnosť pri inventúre tovaru
- riešenie prípadných škodových udalostí a reklamácií, komunikácia s nadriadeným v prípade zistenia nezrovnalostí
- práca na VZV
- dodržiavanie BOZP

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- podpora od celého tímu
- práca v novovybudovanom logistickom centre v príjemnom a modernom prostredí
- široká škála zamestnaneckých benefitov
- platené nadčasy
- bonusový systém
- poistenie za škodu spôsobenú pri výkone práce hradené zamestnávateľom
- pracovisko vybavené najnovšou manipulačnou technikou
- možnosť osobného a profesionálneho rastu

Ak hľadáte dynamickú prácu v priateľskom tíme, zašlite nám svoj CV emailom.
Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov, ktorí budú následne pozvaní na osobné stretnutie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

prax na pozícii skladník

Počet rokov praxe

1

- prax na pozícii skladník
- preukaz na obsluhu VZV
- samostatnosť, organizačné schopnosti, schopnosť plánovať si prácu
- zodpovedný prístup k pracovným povinnostiam
- znalosť PC na užívateľskej úrovni

• medzinárodná preprava
• vnútroštátna preprava
• skladovanie – komplexná logistika
• zberná služba
• expresná preprava kusových zásielok
• špeciálne prepravy
Bližšie informácie o spoločnosti nájdete na: https://www.cargogroup.sk/galeria.html

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3150938  Dátum zverejnenia: 18.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 - 1000 EUR (výška mzdy v závislosti od skúsenosti a kvality zamestnanca + prémie)