Validačný špecialista/ Validation expert

CAREOFAIR s.r.o.

Miesto práce
Beluša
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 EUR/mesiacOd 2000 € do 2400 €/mesiac v závislosti od odborných schopností a pracovných skúseností + odmeny za inovácie a mimoriadny prínos pre firmu + pravidelné odmeny podľa sezón.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná správa kvalifikačných a validačných činností.
Validácie / Kvalifikácie /Merania na zariadeniach a v priestoroch.
Komunikácia s internými a externými stranami o odborných otázkach validácie, kvalifikácie, štandardov.
Analýza meraných dát, ich vyhodnotenie a interpretácia.
Aktualizácia normatívnych a zákonných požiadaviek vzhľadom na výkon odborných činností.
Riadenie tímu pracovníkov technicko-validačného oddelenia.
Spracovávanie výstupnej dokumentácie pre zákazníka a interných dokladov.
Práca si vyžaduje cestovanie (SR, ČR) - výkon prác sa realizuje priamo u zákazníka, príprava na výkon prác, administratívne spracovanie práce a vozový park je v sídle firmy (Beluša-okres Púchov).

Pracovný čas sa dokáže flexibilne prispôsobovať.
Individuálny prístup, osobný a odborný rozvoj, vzdelávanie.
Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu.
Práca v kolektíve, ktorý je súdržný, priateľský a férový. Zamestnanci sú finančne motivovaní, ich chuť pracovať a učiť sa nové veci má u vedenia spoločnosti vždy podporu. Zamestnanci majú pracovný počítač, vozidlo a mobil, slušné pracovné prostredie s filtráciou vzduchu, pravidelné finančné odmeny pred Vianocami.
Možnosť pracovať čiastočne aj formou homeoffice.

Prax aspoň v jednej činnosti uvedenej v náplni práce je výhodou, prosíme uviesť túto skutočnosť spolu s počtom rokov praxe do sprievodného textu e-mailu.
Práca vyžaduje cestovanie (hlavne SR a ČR).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

metrológ, elektrotechnik, mechanik (nie je podmienka)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

validátor, metrológ, pharma priemysel (výhodou)

Počet rokov praxe

1

Znalosť noriem ISO 14 644 a GMP výhodou.
Vyhláška 508/2009 (§22, 23, 24) výhodou.
Technické myslenie.
Tímový hráč.
Ochota učiť sa nové veci a napredovať.
Samostatnosť, schopnosť riešenia problémových úloh.
Ochota cestovať (celoročne cca 50 % z celkového času)

Spoločnosť CAREOFAIR sa zameriava na validáciu a výstavbu čistých priestorov. Pracujeme v priestoroch citlivých na kvalitu ovzdušia ako sú laboratóriá, operačné sály alebo farmaceutické pracoviská. Nosnými službami sú tiež filter manažment, dezinfekcia vzduchotechniky či priestorov a monitoring čistých priestorov. Sídlime v Beluši a klientov máme v rámci Slovenska, i Českej republiky.
Naši klienti vyžadujú vysoké odborné zázemie, spoľahlivý prístup a 100 %- né výsledky. My tieto princípy naplno uplatňujeme v každom kroku našej práce. Sme hrdí na to, že prirodzeným cieľom našich zamestnancov je spokojnosť klienta a chuť zakončiť každú objednávku úspešne. Podporujeme rast našich kolegov či už pravidelnými školeniami, pochvalami alebo finančnou odmenou. Vytvárame príjemnú atmosféru na pracovisku, pretože veríme, že pozitívne vplýva aj na výsledky práce. Vieme sa spolu zasmiať, osláviť narodeniny, poradiť si, aj pomôcť. Naši kolegovia neodmietajú prácu počas víkendu či nadčasy, pretože chápu, že pre finalizovanie niektorých projektov je to nutné. Počas pracovných služieb sa snažíme zabezpečiť zamestnancom maximálny komfort, k dispozícii sú firemné vozidlá.
Nechceme tvrdiť, že práca v spoločnosti CAREOFAIR je náročná, alebo ľahká. Každý nový člen kolektívu by však mal vedieť, že chceme byť pre našich klientov profesionálnym partnerom na vysokej a odbornej úrovni, a to si vyžaduje profesionálny a zodpovedný prístup všetkých členov tímu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4466111  Dátum zverejnenia: 14.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac