Farmaceut

CAREFOX, s.r.o.

Miesto práce
Krajinská 91, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP, resp. dohodou
Farmaceut od 1100,- Eur + dohoda v závislosti od skúseností a odb. praxe; Farm. laborant od 780,-Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme farmaceuta/farmaceutku, laboranta/ laborantku do lekárne CIRRUS, ktorá sa nachádza v Bratislave, v areáli Špecializovanej geriatrickej nemocnice Podunajské Biskupice.
Pracovná náplň obsahuje štandardné činnosti vykonávané vo verejnej lekárni;
- výdaj liekov viazaných na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového tovaru lekárne,
- vyrábanie individuálne pripravovaných liečiv,
- kontrola liečiv,
- plnenie úloh potrebných pre plynulý chod lekárne...

- motivačné ohodnotenie
- možnosť ďalšieho vzdelávania

Životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania zasielajte e- mailom na adresu : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ - Farmaceutická fakulta, odbor Farmácia, SŠ - farmaceutický laborant

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme ukončené VŠ vzdelanie v odbore farmácia, resp. SŠ v odbore farmaceutický laborant, zodpovedný prístup k práci, precíznosť, príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, flexibilita.
Práca je vhodná aj pre absolventa.

Naša spoločnosť je prevádzkovateľom verejnej lekárne v Bratislave. Ponúkame prácu v príjemnom prostredí a priateľskom kolektíve.
ID: 3448199  Dátum zverejnenia: 25.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Farmaceut od 1100,- Eur + dohoda v závislosti od skúseností a odb. praxe; Farm. laborant od 780,-Eur