Reagujte bez životopisu

Senior .NET developer - nový cloudový projekt

CareerMaker s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
3 500 - 4 500 EUR/mesiac■ pravidelné ročné odmeny ■ možnosť nákupu firemných akcií

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete súčasťou agilného vývojového tímu so zameraním na budovanie ďalšej generácie cloudovej architektúry a platformy. Hľadáme niekoho so silným inžinierskym zázemím a skúsenosťami s vývojom rýchlych, škálovateľných a spoľahlivých služieb.
V tejto pozícii budete zodpovední za vývoj, dodávku a údržbu webových služieb poskytujúcich priamu hodnotu našim zákazníkom.
Jedná sa o nový a dlhodobý projekt.

■ priateľské prostredie a moderné kancelárie v centre mesta
■ pravidelné ročné odmeny
■ možnosť nákupu firemných akcií
■ flexibilný pracovný čas
■ možnosť využitia Home Office
■ možnosť pracovať aj ako freelancer

Proces prebieha veľmi promptne, žiadne zdĺhavé a viackolové výberové konania. Životopis prosím zasielať v anglickom jazyku. V rámci tohto projektu je otvorených viacero pozícií. Bližšie info poskytnem priamo záujemcom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Americká biotechnologická firma, patriaca vo svojej oblasti k svetovým lídrom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý
HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

■ viacročné skúsenosti s vývojom komerčného softvéru
■ skúsenosti s C#, HTML5 a JavaScriptovými frameworkami
■ veľkou výhodou budú skúsenosti s cloudovými platformami AWS a/alebo Azure
■ skúsenosti s integráciou prostredí distribuovaných výpočtov do cloudu
■ dobrá znalosť API dizajnu vrátanie verzovania, izolácie a mikro servisov

Spoločnosť sa špecializuje na poskytovanie služieb formou:

■ Recruitment
■ Executive Search
■ Consulting

Hlavnou oblasťou pôsobenia sú Info-komunikačné technológie.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3845890  Dátum zverejnenia: 11.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 500 EUR/mesiac