Zubní lékař/ka privátní kliniky

CARE MEDICO s.r.o.

Místo práce
Praha, Česká republika
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, internship, stáž
Mzdové podmínky (brutto)
90 000 - 180 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše zavedená privátní klinika hledá posilu, která se ráda stane součástí silného týmu.

Proč pracovat v našem týmu?

  • Vážíme si času lékařů a umíme ho ohodnotit.
  • U nás nemusíte řešit administrativu. Lékaři u nás léčí.
  • Úzce spolupracujeme s Maximem Belogradem, který na naši kliniku DENT MEDICO pravidelně dochází
  • Pro talentované absolventy zajistíme maximální podporu v jejich vzdělávání pod vedením zkušeného kolegy.
  • Máme vlastní vzdělávací systém finanční podpory pro vzdělávání lékařů.
  • Poskytujeme komplexní péči ve stomatologii (parodontologie, ortodoncie, stomatochirurgie, kloubní poradna, pedostomatologie, implantologie atd.).

Nabízíme

  • Garanci vašeho platu během zaškolování.
  • Dostatek pacientů.
  • Vlastní, moderně vybavenou ordinaci.
  • Práci s moderní přístrojovou technikou, jako je digitální skener 5. generace 3Shape Trios, digitální vlastní laboratoř, Digital Smile Design, mikroskop Zeiss atd.
  • Možnost ošetření pacientů v řízené sedaci/hloubkové analgosedaci pod dohledem zkušeného anesteziologa.
  • Možnost realizace vlastního projektu ve stomatologii.
  • Finanční příspěvek na profesní vzdělávání.
  • Právní ochrana a služby ombudsmana pro jednání s klienty.
  • Příjemné prostředí s výbornou dopravní dostupností v centru Prahy.
  • Firemní benefity – slevy na ošetření pro Vás a Vaši rodinu, multisport kartu, firemní tarif, firemní akce, teambuildingy, občerstvení na pracovišti atd.

Pokud chcete, aby se práce stala Vaším koníčkem a chcete mít kolem sebe tým profesionálů, zašlete nám Váš životopis. Ozveme se Vám a domluvíme osobní setkání.

Pojďte s námi vykouzlit další úsměvy na tváři. Úsměv to řekne za vás.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 4578473  Dátum zverejnenia: 15.5.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 90 000 Kč/měsíc