Vonkajší a vnútorný predajca na čerpacej stanici SHELL

CARDIF s.r.o.

Miesto práce
Zvolen
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
5,1 - 10,11 EUR/hod.Mesačná mzda od 1000€ do 1200€ (brutto) pri splnení pracovného fondu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme predajcu na hlavný pracovný pomer alebo formou brigády. Miesto výkonu práce - čerpacia stanica SHELL vo Zvolene. Práca na zmeny v nepretržitom režime denná - nočná 12 hodinové služby v predajni, prípadne ranná - poobedná 8 hodinové smeny ako vonkajší predajca na nádvorí.
Vhodné aj pre študentov.

Vonkajší a vnútorný predajca zodpovedá za plnenie plánov. Vonkajší predajca je zodpovedný za predaj prémiových palív, prevádzkových kvapalín a doplnkového sortimentu. Vnútorný predajca je zodpovedný za aktívny predaj produktov a doplnkových služieb zákazníkom.

Ďalšie náplne práce:
-Obsluhovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
-Práca s pokladňou
-Preberanie tovaru
-Dokladanie tovaru, kontrola regálov, aranžovanie
-Udržiavanie čistoty a poriadku v predajni – prevádzke
-Zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných štandardov SHELL.

Príspevok na stravu podľa platnej legislatívy.
Mesačné odmeny za aktívny predaj k základnej mzde.
Motivačné súťaže pre zamestnancov.
Možnosť kariérneho rastu.
Možnosť dať pracovnú zmluvu okamžite na dobu neurčitú.
Príspevok na pranie uniforiem.
Zľava na palivo.
Možnosť využiť rekreačný poukaz pri zamestnaní viac ako 2 roky.
Možnosť umytia vozidla zdarma.

Vaše žiadosti s profesijným životopisom zasielajte na e -mail adresu: [email protected].

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť.
Zodpovednosť a samostatnosť.
Prax v oblasti služieb a obchodu výhodou.
Hygienické minimum je výhodou.
Aktívny prístup k zákazníkovi.

Spoločnosť prevádzkuje čerpacie stanice SHELL.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4598183  Dátum zverejnenia: 9.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,1 EUR/hod.