Vonkajší a vnútorný predajca na čerpacej stanici SHELL

CARDIF s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Od 4,53 EUR/hod.Príplatky k základnej mzde v zmysle zákonníka práce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme predajcu na hlavný pracovný pomer. Miesto výkonu práce - čerpacie stanice SHELL v Banskej Bystrici a vo Zvolene. Práca na zmeny v nepretržitom režime denná - nočná, prípadne ranná - poobedná.

Vonkajší a vnútorný predajca zodpovedá za plnenie plánov. Vonkajší predajca je zodpovedný za predaj prémiových palív, prevádzkových kvapalín a doplnkového sortimentu. Vnútorný predajca je zodpovedný za aktívny predaj produktov a doplnkových služieb zákazníkom.

Ďalšie náplne práce:
-Obsluhovanie hotovostných a bezhotovostných platieb
-Práca s pokladňou
-Preberanie tovaru
-Dokladanie tovaru, kontrola regálov, aranžovanie
-Udržiavanie čistoty a poriadku v predajni – prevádzke
-Zodpovednosť za dodržiavanie bezpečnostných štandardov SHELL.

Stravné lístky podľa platnej legislatívy.
Mesačné odmeny k základnej mzde.
Motivačné súťaže pre zamestnancov.
Zaučenie na pracovnú pozíciu.

Vaše žiadosti s profesijným životopisom zasielajte na e -mail adresu: [email protected].

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Príjemné vystupovanie a komunikatívnosť.
Zodpovednosť a samostatnosť.
Prax v oblasti služieb a obchodu výhodou.
Hygienické minimum je výhodou.
Aktívny prístup k zákazníkovi.

Spoločnosť prevádzkuje čerpacie stanice SHELL.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1999478  Dátum zverejnenia: 6.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,53 EUR/hod.