Reagujte bez životopisu

Údržbár - elektromechanik - priemerný čistý plat (1300 - 1500€)

Carcoustics Slovakia Senec, s.r.o.

Miesto práce
Ďiaľničná cesta 2, 903 01 Senec
Termín nástupu
dohodou
1 300 - 1 550 EUR/mesiacMzda je od 1300,-€ v závislosti od skúseností, bonusy 180,-€ plus príplatky. Ročný bonus 350€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje bezporuchový chod výrobných procesov vykonávaním bežnej a preventívnej údržby strojov, zariadení a nástrojov.
Odstraňuje poruchy s dôrazom na odstránenie prvotnej príčiny.
Spolupracuje pri preberaní nových strojov a zariadeni, ich inštalácii a uvádzanie do prevádzky.
Navrhuje a vykonáva opatrenia pre zlepšenie a zefektívnenie výrobných procesov.
Zapisuje data potrebné pre analýzu porúch, plánovanej údržby a ukazovateľov údržby.
Eviduje spotrebu nahradných dielov.

Bohatý sociálny program vo forme nefinančných benefitov.
Práca v automobilovom priemysle.
Práca v medzinárodnej spoločnosti.
Príplatok za prácu v noci vo výške 25%.
Príplatky za nadčasy soboty 50%, nedele 75%, sviatok 200%
Stravné lístky v hodnote 6€
Príplatky za prácu cez víkend
Práca v kolektíve mladých ľudí
Možnosť profesionálneho a odborného rastu

V prípade záujmu, prosím pošlite Váš životopis v slovenskom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik, mechanik

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

min. 1 rok

Počet rokov praxe

2

Osvedčenie o odbornej spôsobilosi pracovnika pre činnosť na elektrických zariadeniach §22, 23 odst.1 Vyhlášky ÚBP SR č. 74/96 Z.z. do 1000V vrátane bleskozvodov v objektoch triedy A
Ochota pracovať na tri zmeny.

Spoločnosť Carcoustics prispieva svojim dielom k tomu, aby svet zostával v pohybe. Naše riešenia prinášajú vylepšenia pre automobily, vlaky, úžitkové vozidlá, ako aj domáce a iné spotrebiče, určené pre každodenné použitie. Vidieť ich môžete len zriedkavo, ale vždy ich môžete cítiť a počuť.
Na našom úspechu má svoj podiel každý z našich 2700 zamestnancov a zamestnankýň - v našom hlavnom sídle v Leverkusene, ako aj v ďalších desiatich pobočkách v Nemecku, ďalších európskych krajinách, v Amerike a v Ázii. Ako stredne veľký podnik s globálnym prorastovým kurzom spájame príjemnú pracovnú atmosféru so vzrušujúcimi úlohami a medzinárodnými možnosťami rozvoja.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4075905  Dátum zverejnenia: 7.6.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac