Customer Servis - zákaznícky servis

Carcoustics Slovakia Senec, s.r.o.

Miesto práce
Ďiaľničná cesta 2, 903 01 Senec
Termín nástupu
dohodou
1 514 - 1 564 EUR/mesiacZákladná mzda + dochádzkový bonus 50€ Ročný bonus 380€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Objednávanie a záznam požiadaviek od zákazníkov do SAP - Systém a monitorovanie prenosu elektronických dát
Pri problémoch s prenosom elektronických dát - korekcia dát a čistenie dát
Fakturácia, dodacie listy, všeobecné sekretárske práce
Sledovanie a monitorovanie presnosti skladových zásob a expedícií
Problémové zákazky a reklamácie riešiť opatreniami (špeciálna transporty, eskalácie, atď).
Údržba kmeňových dát daných dielov od disponenta.
Spracovávanie/starostlivosť na zákazníckych portáloch
Kontrola postupu prác pri expedícií
Dohľad nad dodávkami
Zakladanie, starostlivosť o kmeňové dáta a dispozičné parametre
Komunikácia so zákazníkmi v nemeckom prípadne anglickom jazyku
Kontrola, oprava, účtovanie a archivácia dodacích listov
Ročná a permanentná inventúra pri rozdieloch stavu zásob hotovej výroby
Fyzická kontrola stavu skladových zásob hotovej výroby

Bohatý sociálny program vo forme nefinančných benefitov.
Caffetéria
Flexibilný pracovný čas
Konto pracovného času
Ročný bonus 380€
Príplatky za nadčasy soboty 50%, nedele 75%, sviatok 100%
Stravné lístky v hodnote 6€

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Carcoustics prispieva svojim dielom k tomu, aby svet zostával v pohybe. Naše riešenia prinášajú vylepšenia pre automobily, vlaky, úžitkové vozidlá, ako aj domáce a iné spotrebiče, určené pre každodenné použitie. Vidieť ich môžete len zriedkavo, ale vždy ich môžete cítiť a počuť.
Na našom úspechu má svoj podiel každý z našich 2700 zamestnancov a zamestnankýň - v našom hlavnom sídle v Leverkusene, ako aj v ďalších desiatich pobočkách v Nemecku, ďalších európskych krajinách, v Amerike a v Ázii. Ako stredne veľký podnik s globálnym prorastovým kurzom spájame príjemnú pracovnú atmosféru so vzrušujúcimi úlohami a medzinárodnými možnosťami rozvoja.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3621309  Dátum zverejnenia: 5.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 514 EUR/mesiac