Logo Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o.

Materiálový disponent (obalové hospodárstvo)

Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
dohodou
1 450 - 1 700 EUR/mesiacVýška mzdových podmienok bude závisieť od odborných skúseností kandidáta, k základnej mzde prislúchajú ďalšie benefity ako mesačný KPI a dochádzkový bonus, ročný 13. plat, ročný dochádzkový bonus, dovolenka nad rámec ZP. Pružný pracovný čas, príležitostná práca z domu - home office.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Objednávanie obalového materiálu na základe potrieb zákazníka a výroby, dohľad nad dodávkami obalov
* SAP key User pre MM modul, SAP podpora užívateľom
* Realizácia prevádzkových cieľov, správa zákazníckych portálov
* Materiálové hospodárstvo, príjem obalov do skladu v SAPe
* Zakladanie a aktualizácia baliacich predpisov do výroby a v SAPe
* Kontrola stavu skladu obalov, ročná a permanentná inventúra pri rozdieloch stavu materiálu

* Práca v medzinárodnej neustále rastúcej spoločnosti v automobilovom priemysle
* Možnosť profesionálneho a osobného rozvoja

Písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesným životopisom zasielajte na adresu sídla spoločnosti Carcoustics Slovakia Nováky alebo na emailovú adresu (do predmetu správy prosím uveďte názov pozície).

Uchádzač o zamestnanie zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania udeľuje v zmysle § 14 a 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov Spoločnosti Carcoustics Slovkia Nováky s.r.o. súhlas so spracúvaním jeho osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie do zamestnania na účely výberového konania a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do odvolania, najdlhšie však dva roky od jeho poskytnutia alebo do dňa podpisu príslušnej pracovnej zmluvy so Spoločnosťou / dohody o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru. Obdobie dva roky, na základe skúseností považujeme za časový úsek počas ktorého sa neočakávajú výrazné zmeny týkajúce sa kvalifikačných predpokladov Uchádzačov o zamestnanie a kvalifikačných požiadaviek na konkrétnu pracovnú pozíciu. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu na adresu sídla spoločnosti Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o., Andreja Hlinku 1514/86, Nováky 972 71. Právoplatnosť spracúvania osobných údajov na základe tohto súhlasu pred odvolaním súhlasu zostáva nedotknutá. Uchádzač o zamestnanie zodpovedá za správnosť a pravdivosť osobných údajov, ktoré poskytol Spoločnosti.

Uchádzač o zamestnanie má v zmysle § 19 ods. 2 písm. b), c) a d) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov nasledovné práva:
- právo požadovať od Spoločnosti prístup k osobným údajom týkajúcim sa Uchádzača o zamestnanie
- právo na opravu osobných údajov
- právo na vymazanie osobných údajov
- právo na obmedzenie spracúvania osobných údajov
- právo namietať proti spracúvaniu osobných údajov
- právo na prenosnosť osobných údajov
- právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky, so sídlom Hraničná 12, 820 07 Bratislava 27, Slovenská republika alebo kontaktovať úrad prostredníctvom jeho webového sídla www.dataprotection.gov.sk.

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

23.6.2024 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Automobilový priemysel

Počet rokov praxe

2

* Ovládanie práce v systéme SAP a EXCEL podmienkou
* Aktívne znalosť anglického jazyka podmienkou, nemecky jazyk výhodou
* Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
* Komunikačné schopnosti, analytické myslenie
* Flexibilita a tímová práca
* Skúsenosti na podobnej pozícií v automobilovom priemysle minimálne 2 roky

Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o. je spoločnosťou zaoberajúci sa výrobou polyuretánových a hliníkových dielov pre automobily.
Carcoustics ako inovatívna spoločnosť, pôvodne špecializovaná na automobilový priemysel, je dnes úspešná aj v iných priemyselných odvetviach.
S približne 2600 zamestnancami, máme 16 závodov a 3 technické centrá celosvetovo.
Špecializujeme sa na najmä akustické a tepelné problémy, navyše poskytujeme riešenia tesniacich funkcií, znížení hmotnosti alebo vystužení štruktúry.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Slovakia Nováky Carcoustics
Tel.: +421465155107
E-mail: poslať životopis
ID: 4837550  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac