Účtovník

Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
Doho
1 450 EUR/mesiacPlatové podmienky závisia od pracovných a odborných skúsenosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* účtovanie dodávateľských faktúr, interných dokladov
* Intercompany účtovné súvzťažnosti, spolupráca so sesterskými spoločnosťami
* účtovanie a spolupráca pri správe dlhodobého hmotného majetku
* spolupráca pri príprave podkladov pre DPH
* vyúčtovanie pracovných ciest, vedenie a účtovanie pokladne
* zodpovednosť za vypĺňanie štatistických výkazov
* starostlivosť o skupinu odberateľov - správa zákazníckych portálov, spracovanie EDI dát zasielaných od zákazníkov
* spracovanie bankových výpisov
- spolupráca pri mesačných, štvrťročných a ročných uzávierkach a finančných auditoch

Pružný pracovný čas
Práca v medzinárodnej spoločnosti.
Dovolenka nad rámec Zákonníka práce
Mesačné a ročné bonusy

Informácie o výberovom konaní

Znalosť nemeckého jazyka výhodou

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- silné analytické myslenie s orientáciou na dáta
- komunikatívnosť, precíznosť
- používateľská znalosť MS Office

Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o. je spoločnosťou zaoberajúci sa výrobou polyuretánových a hliníkových dielov pre automobily.
Carcoustics ako inovatívna spoločnosť, pôvodne špecializovaná na automobilový priemysel, je dnes úspešná aj v iných priemyselných odvetviach.
S približne 2600 zamestnancami, máme 16 závodov a 3 technické centrá celosvetovo.
Špecializujeme sa na najmä akustické a tepelné problémy, navyše poskytujeme riešenia tesniacich funkcií, znížení hmotnosti alebo vystužení štruktúry.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4785561  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 450 EUR/mesiac