Vedúci údržby v automobilovom priemysle

Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexné riadenie, koordinovanie a nastavovanie procesov údržby pri výrobe automobilových komponentov v súlade s podnikovými cieľmi, s ohľadom na nákladové faktory, BOZP a ochranu životného prostredia
Vedenie, koordinovanie a motivovanie zamestnancov údržby
Plánovanie údržby strojov, zariadení, foriem a jej realizácia
Organizácia opráv strojov, foriem a náradí
Technický rozvoj a optimalizácia ( TPM, OEE, 5S... ) výrobných zariadení
Vedenie dokumentácie podľa zadaní
Príprava a realizácia nových projektov s cieľom zefetívnenia a skvalitnenia výroby a produktov
Evidencia skladu nahradných dielov, zabezpečenie náhradných dielov a ich inventúra

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Od 2000,- Eur v závislosti od odborných a riadicich skúseností kandidáta

* práca v medzinárodnej spoločnosti
* práca v automobilovom priemysle
* motivujúce pracovné prostredie
* firemné akcie
* vzdelávanie
* možnosť sebarealizácie

Písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesným životopisom zasielajte na adresu sídla spoločnosti Carcoustics Slovakia Nováky alebo na emailovú adresu (do predmetu správy prosím uveďte názov pozície).

Uchádzač o zamestnanie zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania udeľuje v zmysle § 14 a 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov Spoločnosti Carcoustics Slovkia Nováky s.r.o. súhlas so spracúvaním jeho osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie do zamestnania na účely výberového konania a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do odvolania, najdlhšie však dva roky od jeho poskytnutia alebo do dňa podpisu príslušnej pracovnej zmluvy so Spoločnosťou / dohody o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru. Obdobie dva roky, na základe skúseností považujeme za časový úsek počas ktorého sa neočakávajú výrazné zmeny týkajúce sa kvalifikačných predpokladov Uchádzačov o zamestnanie a kvalifikačných požiadaviek na konkrétnu pracovnú pozíciu. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu na adresu sídla spoločnosti Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o., Andreja Hlinku 1514/86, Nováky 972 71. Právoplatnosť spracúvania osobných údajov na základe tohto súhlasu pred odvolaním súhlasu zostáva nedotknutá. Uchádzač o zamestnanie zodpovedá za správnosť a pravdivosť osobných údajov, ktoré poskytol Spoločnosti.

Uchádzač o zamestnanie má v zmysle § 19 ods. 2 písm. b), c) a d) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov nasledovné práva:
- právo požadovať od Spoločnosti prístup k osobným údajom týkajúcim sa Uchádzača o zamestnanie
- právo na opravu osobných údajov
- právo na vymazanie osobných údajov
- právo na obmedzenie spracúvania osobných údajov
- právo namietať proti spracúvaniu osobných údajov
- právo na prenosnosť osobných údajov
- právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky, so sídlom Hraničná 12, 820 07 Bratislava 27, Slovenská republika alebo kontaktovať úrad prostredníctvom jeho webového sídla www.dataprotection.gov.sk.

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2019 (ostáva ešte 41 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SAP - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

* Skúsenosti na pozícií Vedúci údržby min. 3 roky
* Skúsenosti z vedenia údržby v automobilovom priemysle výhodou
* Komunikačné a vodcovské zručnosti
* Aktívny prístup k práci
* Orientácia na výsledok
* Zodpovednosť, samostatnosť, precíznosť
* Odolnosť voči stresu
* Flexibilita
* Znalosť oboch jazykov: nemčiny aj angličtiny výhodou

Carcoustics Slovakia Nováky, s.r.o. je závod Carcoustics spoločnosti na Slovensku, zaoberajúci sa výrobou polyuretánových a hliníkových dielov pre automobily.
Carcoustics ako inovatívna spoločnosť, pôvodne špecializovaná na automobilový priemysel, je dnes úspešná aj v iných priemyselných odvetviach.
Približne 2700 zamestnancov pracuje v 15 závodoch po celom svete. Svoje výrobky predáva prostredníctvom vlastných predajných organizácií.
Špecializuje sa na riešenia akustických a tepelných problémov, navyše poskytuje riešenia tesniacich funkcií, zníženia hmotnosti alebo vystužení štruktúry najmä pre automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Andreja Hlinku 1514/86
972 71 Nováky

Kontakt

Kontaktná osoba: Slovakia Nováky Carcoustics
E-mail: poslať životopis
ID: 3734121   Dátum zverejnenia: 7.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Od 2000,- Eur v závislosti od odborných a riadicich skúseností kandidáta