Stáž pre študenta vysokej školy (Administratívny pracovník)

Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o.

Andreja Hlinku 1514/86, 972 71 Nováky, Banskobystrický kraj, Trenčiansky kraj, okres Prievidza
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
29.04.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

***Ponuka praxe/stáže platí pre študentov vysokých škôl. Uprednostnení budú študenti, ktorí v roku 2017/2018(resp. 2018/2019) budú študenti 3. ročníka bakalárskeho štúdia, alebo študenti 2. ročníka magisterského resp. inžinierskeho štúdia na Vysokej škole.***
Automobilový priemysel je svet širokých možností a uplatnení z rôznych odborov. Zároveň je to oblasť plná zaujímavých tém pre Vašu bakalársku/ diplomovú prácu. Počas Vašej praxe budete mať možnosť zoznámiť sa s našou spoločnosťou . Nadobudnúť skúsenosti z praxe, čo je nenahraditeľné pre Vašu
budúcu kariéru. Ponúkame Vám profesionálny a osobnostný rozvoj.
Doba trvania stáže je po dohode obvykle 6-12 mesiacov, počas ktorých pracujete na svojej bakalárskej alebo diplomovej práci. Vašu pracovnú dobu v našej spoločnosti Vám nadstavíme flexibilne, avšak požadujeme odpracovať minimálne 2 dni v týždni.

* automobilový priemysel
* skúsenosti priamo z praxe získané prácou pod prideleným lektorom z podniku
* atraktívny zamestnávateľ na trhu práce
* možnosť získať trvalý pracovný pomer po skončení vysokoškolského štúdia
* stravovanie v závode

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technického alebo humanitného zamerania

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* chuť naučiť sa nové veci
* ochota vzdelávať sa

Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o. je spoločnosťou zaoberajúci sa výrobou polyuretánových a hliníkových dielov pre automobily.
Carcoustics ako inovatívna spoločnosť, pôvodne špecializovaná na automobilový priemysel, je dnes úspešná aj v iných priemyselných odvetviach.
S približne 2600 zamestnancami, máme 16 závodov a 3 technické centrá celosvetovo.
Špecializujeme sa na najmä akustické a tepelné problémy, navyše poskytujeme riešenia tesniacich funkcií, znížení hmotnosti alebo vystužení štruktúry.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2212252  Dátum zverejnenia: 13.4.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou