Plant Engineer (Technický inžinier závodu)

Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o.

Miesto práce
A. Hlinku 15414/86, 972 71 Nováky, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zavádzanie nových produktov vo výrobnom závode
Zavádzanie zodpovedajúcich technológií a operácií
Kontinuálne zlepšovanie ziskovosti, znižovanie nákladov, odpadu, zmätkovosti
Analýzy príčín chýb foriem, procesov a materiálu
Samostatná príprava a vykonávanie výrobných skúšok a zhotovovanie vzoriek
Organizácia a predstavenie projektov na sériovú výrobu
Podpora manažmentu zmien
Spolupráca s korporátnym oddelením Plant Engineering-u
Implementácia pracovných plánov podľa podkladov do predpisov technológií
Vytváranie zoznamov kusov materiálu
Spracovanie pracovných návodov
Spracovanie baliacich predpisov
Implementácia potrebného pri zmenách v bežiacej sérií
Meranie času podľa REFA

Ponúkame Vám:
-prácu v úspešnej medzinárodnej neustále rastúcej spoločnosti
-atraktívnu prácu v automobilovom priemysle
-možnosť zaškolenia, Vášho profesného a personálneho rozvoja
-dynamickú prácu v súdržnom kolektíve závodu s možnosťou sebarealizácie

Využite jedinečnú príležitosť byť súčasťou novovzniknutého závodu Carcoustics Slovakia Nováky. Ak sa chcete stať významným členom našej úspešnej spoločnosti, zašlite prosím svoj štrukturovaný životopis spolu so súhlasom so spracovaním Vami uvedených dát v ňom na uvedenú kontaktnú adresu e-mailom alebo poštou.

Ďakujeme Vám za prejavený záujem. V prípade, že budete spĺňať naše požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu, budeme Vás telefonicky kontaktovať s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

-skúsenosti na podobnej pozícií podmienkou
-technické vzdelanie podmienkou
-znalosť práce v SAP podmienkou
-komunikatívna znalosť nemeckého alebo anglického jazyka podmienkou
-znalosť ďaľšieho jazyka výhodou
-znalosť materiálov
-štrukturovaný prístup ku pracovným úlohám
-orientácia na znižovanie nákladov a zvyšovanie ziskovosti
-orientácia na zákazníka
-znalosť špecifických požiadaviek našich zákazníkov výhodou
-skúsenosti v automobilovom priemysle výhodou
-zodpovednosť, -kreatívnosť
-iniciatívnosť, -proaktívnosť
-asertívnosť
-ochota pracovať v tíme

Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o. je spoločnosťou zaoberajúci sa výrobou polyuretánových a hliníkových dielov pre automobily.
Carcoustics ako inovatívna spoločnosť, pôvodne špecializovaná na automobilový priemysel, je dnes úspešná aj v iných priemyselných odvetviach.
S približne 2600 zamestnancami, máme 16 závodov a 3 technické centrá celosvetovo.
Špecializujeme sa na najmä akustické a tepelné problémy, navyše poskytujeme riešenia tesniacich funkcií, znížení hmotnosti alebo vystužení štruktúry.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1662150  Dátum zverejnenia: 16.2.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou