Technik kvality

Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o.

Miesto práce
Nováky
Termín nástupu
dohodou
1 550 EUR/mesiacZákladná mzda + mesačný bonus, ročný 13. plat, dovolenka nad rámec ZP; pružný pracovný časť, príležitostná práca z domu. Platové podmienky budú dohodnuté na základe skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontinuálne zlepšovanie kvality výrobkov, procesov, vstupného materiálu, znižovanie nákladov na nekvalitu, odpadu, zmätkovosti
- analyzovanie príčin vzniku interných a externých problémov s kvalitou, definovanie nápravných a preventívnych opatrení, kontrola efektívnosti zavedených opatrení
- podpora pri zavádzaní nových výrobkov, podieľanie sa na vzorkovaniach, aktualizácii PFMEA, kontrolných plánov
- spracovanie zákazníckych a dodávateľských reklamácií, 8D
- plánovanie a vykonávanie interných auditov procesov a produktov, vrstvových auditov, sprevádzanie zákazníkov pri návštevách
- spracovanie / aktualizácia kontrolných predpisov, školenie výrobných zamestnancov k témam o kvalite
- zabezpečovanie kalibrácií kontrolných a meracích zariadení, analýzy meracích systémov

Ponúkame Vám:
*prácu v úspešnej medzinárodnej neustále rastúcej spoločnosti
*atraktívnu prácu v automobilovom priemysle
*možnosť profesionálneho a personálneho rozvoja

Písomnú žiadosť o prijatie do zamestnania spolu s profesným životopisom zasielajte na adresu sídla spoločnosti Carcoustics Slovakia Nováky alebo na emailovú adresu (do predmetu správy prosím uveďte názov pozície).

Uchádzač o zamestnanie zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania udeľuje v zmysle § 14 a 19 zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov Spoločnosti Carcoustics Slovkia Nováky s.r.o. súhlas so spracúvaním jeho osobných údajov uvedených v životopise a žiadosti o prijatie do zamestnania na účely výberového konania a evidencie v databáze uchádzačov o zamestnanie. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do odvolania, najdlhšie však dva roky od jeho poskytnutia alebo do dňa podpisu príslušnej pracovnej zmluvy so Spoločnosťou / dohody o práci vykonávanej mimo pracovného pomeru. Obdobie dva roky, na základe skúseností považujeme za časový úsek počas ktorého sa neočakávajú výrazné zmeny týkajúce sa kvalifikačných predpokladov Uchádzačov o zamestnanie a kvalifikačných požiadaviek na konkrétnu pracovnú pozíciu. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať zaslaním písomného odvolania súhlasu na adresu sídla spoločnosti Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o., Andreja Hlinku 1514/86, Nováky 972 71. Právoplatnosť spracúvania osobných údajov na základe tohto súhlasu pred odvolaním súhlasu zostáva nedotknutá. Uchádzač o zamestnanie zodpovedá za správnosť a pravdivosť osobných údajov, ktoré poskytol Spoločnosti.

Uchádzač o zamestnanie má v zmysle § 19 ods. 2 písm. b), c) a d) zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov nasledovné práva:
- právo požadovať od Spoločnosti prístup k osobným údajom týkajúcim sa Uchádzača o zamestnanie
- právo na opravu osobných údajov
- právo na vymazanie osobných údajov
- právo na obmedzenie spracúvania osobných údajov
- právo namietať proti spracúvaniu osobných údajov
- právo na prenosnosť osobných údajov
- právo podať návrh na začatie konania podľa § 100 zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov na Úrad na ochranu osobných údajov Slovenskej republiky, so sídlom Hraničná 12, 820 07 Bratislava 27, Slovenská republika alebo kontaktovať úrad prostredníctvom jeho webového sídla www.dataprotection.gov.sk.

Ďakujeme všetkým záujemcom o inzerovanú pracovnú pozíciu, z kapacitných dôvodov však budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Technické myslenie - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*aktívna znalosť anglického jazyka
*spoľahlivosť, proaktivita, samostatnosť a komunikatívnosť
*skúsenosti na podobnej pozícií v automobilovom priemysle výhodou

Carcoustics Slovakia Nováky s. r. o. je spoločnosťou zaoberajúci sa výrobou polyuretánových a hliníkových dielov pre automobily.
Carcoustics ako inovatívna spoločnosť, pôvodne špecializovaná na automobilový priemysel, je dnes úspešná aj v iných priemyselných odvetviach.
S približne 2600 zamestnancami, máme 16 závodov a 3 technické centrá celosvetovo.
Špecializujeme sa na najmä akustické a tepelné problémy, navyše poskytujeme riešenia tesniacich funkcií, znížení hmotnosti alebo vystužení štruktúry.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1626730  Dátum zverejnenia: 28.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 550 EUR/mesiac