Spracovateľ obchodných prípadov

Retrack Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zhromažďovanie prepravných dokumentov od vlakov
- Priraďovanie prepravných dokumentov ku jednotlivým zákazkám
- Príprava fakturačných podkladov ku jednotlivým zákazkám po ukončení prepravy
- Vystavovanie faktúr a zasielanie zákazníkom
- Kalkulácia, vystavovanie podkladov a fakturácia trakčných výkonov
- Evidencia vystavených fakturačných podkladov
- Riešenie reklamácií na vstavené faktúry
- Vykonáva ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného, vyplývajúce z dohodnutého druhu práce v pracovnej zmluve

stabilné zamestnanie v spoločnosti , trvalý pracovný pomer, príspevok na stravu, odborné vzdelávanie, služobný mobilný telefón a notebook, príspevky do 3.piliera, vianočné príspevky, 13. plat

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu zašlite:
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- štruktúrovaný životopis
- motivačný list slovenskom a maďarskom jazyku
- kópiu maturitného vysvedčenia alebo výučného listu
- súhlas dotknutej osoby so spracovaním osobných údajov:
" Podľa čl. 6, ods. 1 písm. a) a čl 7 Nariadenia Európskeho parlamentu a rady EÚ 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov prevádzkovateľom Carbo Rail, s.r.o. Seberíniho 1, 821 03 Bratislava, IČO: 45866040 zápis v OR: Okresný súd Bratislava 1 Oddiel Sro vložka č. 67946/B na účely ich zaradenia do databázy uchádzačov a na ich využívanie na nevyhnutné úkony súvisiace s výberovým procesom. Súhlas, ktorý udeľujem po dobu trvania výberového procesu. Tento súhlas je dobrovoľný a je možné ho kedykoľvek písomne odvolať. Osobné údaje bude spracúvať prevádzkovateľ, ktorého zodpovednú osobu možno kontaktovať na adrese [email protected] . "

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, učtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Hospodárska korešpondencia - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft Excel - Expert

Komunikačné zručnosti, koncepčné myslenie, samostatné a rýchle jednanie/rozhodovanie, schopnosť čeliť nepríjemným situáciám, rýchle a kvalitné riešenie krízových situácií, schopnosť adaptácie na zmeny.
Odolnosť voči stresu, schopnosť pracovať pod
tlakom. Lojálnosť, spoľahlivosť, presnosť, optimizmus, sebadôvera, výkonnosť, pozitívne morálne vlastnosti.
Znalosť železničnej problematiky je výhodou.

Spoločnosť Retrack Slovakia s.r.o. ako železničný dopravca začala poskytovať dopravné služby na železničných dráhach v SR od konca 1/2017. Spoločnosť sa začala etablovať na trhu železničnej dopravy rozhodnutím dvoch spoločníkov.
V júni 2020 sa stala členom nadnárodnej spoločnosti VTG GROUP. Spoločným rozhodnutím vznikol na trhu železničnej dopravy silný a spoľahlivý partner v oblasti dopravných a logistických služieb pri komplexnom zabezpečení nákladnej železničnej dopravy ucelených vlakov rôznych komodít vrátane prepravy nebezpečných tovarov na železničných infraštruktúrach na Slovensku, v Maďarsku a v Českej republike a s našou sesterskou spoločnosťou Retrack Germany so službami v Nemecku a v Rakúsku, s prepojením na strednú a východnú Európu. Retrack Slovakia je členom združenia AVV, CIT, ATTI a ŽESNAD.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3603329  Dátum zverejnenia: 19.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1100 EUR