Konštruktér / Inžinier kvality

Caravita Europe s.r.o.

Miesto práce
Trenčianska 827/81, 018 51 Nová Dubnica
Termín nástupu
jul/august
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000 euro podľa odbornosti a skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- konštrukcia atypických slnečníkov a príslušenstva
- tvorba výkresov a sprievodnej dokumentácie
- technická podpora výroby
- vedenie štatistiky reklamácií
- spracovanie Q - reportov
- komunikácia s ostatnými oddeleniami a predajcami v materskej spoločnosti v Nemecku

Stabilné zamestnanie v perspektívnej spoločnosti
Motivujúce finančné ohodnotenie, 13. plat, ostatné benefity
Príležitosť sebarealizácie

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí zašlú svoj životopis, kontaktovať však budeme len vybraných kandidátov.
Zároveň prosím pripojte k svojej žiadosti i nasledujúci súhlas na spracovanie Vašich osobných údajov našou spoločnosťou:

Súhlasím s tým, aby spoločnosť Caravita Europe s.r.o. so sídlom Trenčianska 827/81, 01851 Nová Dubnica, spracovávala moje osobné údaje na účely sprostredkovania práce v súlade so zákonom č. 122/2013 Zb. z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Autodesk Inventor - pokročilý
AutoCAD - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

VŠ technického smeru
Ovládanie Autodesk Inventor a AutoCAD
Samostatnosť
Technicke myslenie
Znalosť Anglického jazyka - na úrovni bežnej komunikácie

Výroba exkluzívnych slnečníkov a tieniacej techniky. www.caravita.eu

Trenčianska 827/81
01851 Nová Dubnica
ID: 3410885   Dátum zverejnenia: 6.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 euro podľa odbornosti a skúseností