Pieskovač/Otryskávač

CARAMETAL, spol. s r.o.

Miesto práce
Nitra
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
9 EUR/hod.Ponúkaná mzda závisí od pracovných skúsenosti a ďalších požiadaviek na danú pozíciu. Po skončení skúšobného obdobia je možné prehodnotenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pieskovanie (otryskávanie) oceľových konštrukcií, oceľových dielcov a kontajnerov
- manipulácia s materiálom
- čistenie a tryskanie konštrukcií pred lakovaním farbou

- možnosť práce nadčas
- možnosť práce aj cez víkendy
- práca na 1 zmenu
- možnosť výhodného ubytovania v areáli firmy

V prípade záujmu o pracovnú ponuku nám prosím pošlite svoj životopis. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v spoločnosti CARAMETAL, spol. s r.o. Všetky životopisy budú starostlivo posúdené. Spoločnosť však bude kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

2

- prax v odbore minimálne 2 roky podmienkou
- záujem a ochota pracovať
- manuálna zručnosť
- zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita a samostatnosť

CARAMETAL spol. s r.o. je spoločnosť, ktorá má 30 ročné skúsenosti v oblasti povrchových úprav so zameraním na povrchové úpravy materiálov (otryskávanie, metalizácia, priemyselné nátery, protipožiarne nátery, výškové práce).

V súčasnosti spoločnosť dokončuje veľký moderný tryskací box (18m x 6m x 6m), ktorý bude slúžiť na otryskávanie kontajnerov a veľkorozmerných konštrukcií.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4151374  Dátum zverejnenia: 3.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 9 EUR/hod.