Manažérka obchodu

Caram Bratislava, s.r.o. (Zlatníctvo Rýdl)

Miesto práce
Michalská 2, Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj snubných a zásnubných prsteňov a šperkov, zodpovednosť za chod prevádzky a agendy spojené zo slovenskou stranou (sme český výrobca) .
Pracovná doba: po-pi: 10-18(11-19), + so: 10-14, max 160 hod.
Ohodnotenie: fixný plat 1200€ brutto + odmena z predaja
Predpokladaný nástup: december 2017/január 2018.

V prípade záujmu prosím pošlite Vaše CV s motivačným listom a fotografiou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

-prax v obchode alebo administratíve (komunikácia so zákazníkmi, základy účtovníctva, základné znalosti práce s PC (Microsoft Office, Facebook,..);
-skúsenosti s vedením obchodu a kolektívu a znalosť online marketingu výhodou;
-SŠ/ VŠ vzdelanie; AJ na komunikatívnej úrovni, vodičský preukaz sk. B;
-samostatnosť, zodpovednosť, logické myslenie, komunikatívnosť, reprezentatívny vzhľad a vystupovanie;
-nie je treba prax v odbore zlatníctvo (súčasťou je školenie), len pre záujemcov o dlhodobú spoluprácu

Predaj zásnubných prsteňov, svadobných obrúčok a šperkov.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3196880  Dátum zverejnenia: 28.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200