Можливість для людей з України

Skladník - picker

CAR ZONE s.r.o.

Miesto práce
Pezinská, Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 170 EUR/mesiacnástup je 1100€ (800základ 300 osobné ohodnotenie) a po 3. mesiacoch + 70,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Skenovanie a zakladanie materiálu
- Skenovanie naloženého materiálu
- Udržiavanie poriadku (5S)
- Nakladanie materiálu do vozíkov podľa objednávky
- Manipulácia so separovaným odpadom
- Ďalšie pridelené úlohy
- Kompletné zaškolenie na pozíciu
- Práca v tichom prostredí a v dobrom kolektíve
- Práca na 1 zmenu
- Miesto výkonu práce je Pezinska cesta SENEC

Stabilná práca na HPP
Prechod do kmeňového stavu zamestnancov po 6. mesiacoch
Voľné víkendy
Príjemný kolektív
Stravné lístky
Fixný plat

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme franšízovým partnerom spoločnosti Inter Cars.

Od roku 2005 prevádzkuje naša skupina 10 pobočiek na západnom Slovensku a zamestnáva viac ako 130 zamestnancov.

Stručná charakteristika spoločnosti Inter Cars:

Sme súčasťou medzinárodnej skupiny, ktorá je najväčším dovozcom a distribútorom náhradných dielov pre osobné, úžitkové a nákladné vozidlá v strednej a východnej Európe. Disponujeme rozsiahlou ponukou sortimentu a pridaných zákazníckych služieb. Okrem hlavných oblastí dovozu a distribúcie autodielov pre osobné, úžitkové a nákladné vozidlá ponúkame vybavenie a zariadenie autoservisov, diely pre motocykle, agrotechniku, špeciálne produkty pre tuning, autodoplnky a autopríslušenstvo.

Distribuujeme produkty známych a renomovaných značiek a výrobcov, ktorí dbajú na kvalitu, efektivitu a cenu. Klientom poskytujeme nadštandardný zákaznícky servis, produktové, sezónne a cenové akcie, stálym odberateľom vernostný program, poradenstvo a školenia týkajúce sa sortimentu a garážového vybavenia, služby správy vozového parku firiem, partnerské financovanie a asistenčné služby.

Prečo práve k nám?
„S nami je Vaša budúcnosť v dobrých rukách.“ Je pre nás dôležité, ako sa u nás cítite. U nás nájdete ľudskú atmosféru, nepotrebujeme sa na nič hrať. Prioritou sú pre nás dôvera, priateľskosť, otvorenosť a úprimnosť vo vzťahoch a komunikácii. Vzájomne sa podporujeme, pomáhame si, denné firemné výzvy riešime spoločne. Nerobíme rozdiely medzi šéfom a zamestnancami. Počúvame Vaše názory, podporujeme a realizujeme zaujímavé nápady. Schopným a motivovaným ľuďom umožňujeme profesijný i kariérny rozvoj a u nás to nie je o tom, aké vzdelanie ste v živote dosiahli. Nezabúdame ani na to, že je potrebné mať dostatočný priestor ako pre pracovnú sebarealizáciu, tak aj pre osobný život.

To je Inter Cars.
• Profesionálny prístup a odbornosť našich kolegov.
• Dostupnosť požadovaného tovaru.
• Včasné a kvalitné dodanie tovaru.
• Zákaznícky servis so širokou škálou výhod.
• Vybudovanie kvalitných obchodných vzťahov.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3958444  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac