Autolakovník/Autoklampiar (príprava pred lakovaním, brúsenie, tmelenie, lakovanie, montáž, demontáž, obliepanie dielov a podobne)

Car Specialist, s. r. o.

Miesto práce
Belgicko
Termín nástupu
začiatok januára
Ponúkaný plat (brutto)
3000 - 3500 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Renomovaná slovenská spoločnosť dlhodobo pôsobiaca v štátoch Európskej únie, a to najmä v Nemecku a v Belgicku. Jej hlavným zameraním je údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorovej časti vozidla na profesionálnej úrovni a vyrovnávanie nerovností plechov špeciálnymi technológiami pri nerovnostiach spôsobených krupobitím.

Do svojho tímu hľadáme zamestnancov s nasledujúcimi zručnosťami:
- Auto Lakovník/Auto Klampiar(príprava pred lakovaním, brúsenie, tmelenie, lakovanie, montáž, demontáž, obliepanie dielov a podobne) Jedná sa o kumulovanú pozíciu.
Miestom výkonu práce je Belgicko.

- nadpriemerné finančné ohodnotenie
- dlhoročné skúsenosti
- stabilné pracovné prostredie
- ubytovanie hradené firmou
- profesionálne zaškolenie
- 24 hodinový servis koordinátora
- ľudský prístup a príjemný pracovný kolektív

Ak Vás naša ponuka zaujala pošlite nám svoj životopis na mailovú adresu: carspecialist@petronius.sk.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.
Tešíme sa na spoločnú spoluprácu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2018 (ostáva ešte 45 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Autolakovník, Autoklampiar

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ochota a záujem pracovať a učiť sa nové veci
- schopnosť pracovať v tíme
- znalosť anglického jazyka na
komunikatívnej úrovni je veľkou výhodou
- prax v obore minimálne 3 roky
- ochota vycestovať
- flexibilita
- manuálna zručnosť
- vlastný automobil je výhodou ale nie podmienkou

Car Specialist, s.r.o. je renomovaná slovenská spoločnosť dlhodobo pôsobiaca v štátoch Európskej únie, a to najmä v Nemecku a v Belgicku. Jej hlavným zameraním je údržba motorových vozidiel bez zásahu do motorovej časti vozidla na profesionálnej úrovni a vyrovnávanie nerovností plechov špeciálnymi technológiami pri nerovnostiach spôsobených krupobitím. Za svoje pôsobenie si spoločnosť vybudovala významné postavenie v rámci vzťahov so zahraničnými odberateľmi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Carspecialist, s.r.o.
Pod Klepáčom 401/12
91451 Trenčianske Teplice

Kontakt

ID: 2597072   Dátum zverejnenia: 15.12.2017