Vodič dodávky do 3,5t

Car Route, s. r. o.

Miesto práce
Kopčianska 92, Petržalka
Termín nástupu
Ihned
1 500 EUR/mesiacCelkový zárobok od 1100 € netto v závislosti od schopností a doterajších skúseností uchádzača. Stravné plne hradené zamestnávateľom v hodnote 4,30€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz tovaru na dodávkových vozidlách (Mercedes) pre našich klientov v rámci Bratislavy, Slovenska a zahraničie
Ručná nakládka a vykládka aut.
Pridelenie vlastného vozidla.
Pracovná doba podľa požiadaviek klienta, pondelok - piatok
V prípade záujmu možnosť robiť rozvozy aj počas soboty a nedele za príplatok.

Celkový zárobok od 1100 € v čistom, vrchná časť v závislosti od výkonu zamestnanca a druhu odjazdenej trasy.
Garantovaný medziročný nárast mzdy.
Hlavný pracovný pomer.
Stravné preplácané v plnej výške zamestnávateľom.
Stravné v hodnote 4,30eur.
Výplata načas.
Odmeny za ekonomickú jazdu.
Pravidelné firemné spoločenské akcie.
Poskytovanie prepravných služieb zamestnancom za zvýhodnené ceny.
Možnosť využiť firemnú servisnú dielňu na súkromné vozidlo.
Len lokálne rozvozy (každý večer doma pri rodine).

Hľadáme slušného a pracovitého vodiča do nasej firmy. Nástup možný aj ihneď, resp. po vzájomnej dohode. Vážime si každú Vašu reakciu a dôkladne zvážime každý životopis. Kontaktovať budeme vybratých uchádzačov, ktorí budu spĺňať uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Slušnosť a pracovitosť.
Orientačný zmysel.
Komunikácia s klientom.
Ochota prispôsobiť sa požiadavkám klienta.
Začlenenie sa do kolektívu.
Slušne zaobchádzanie s vozidlom a tovarom.
Prax vo vedení dodávkového vozidla.
Ochota spraviť niečo navyše.

Spoločnosť Car Route s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2011. Sme stabilná a rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v autodoprave, s depom v mestskej časti Bratislava-Petržalka. Spoločnosť realizuje zásobovanie paletovým tovarom , pravidelné prepravy realizujeme aj pre tlačiarne, eventové agentúry, stavebniny, expresné kuriérske firmy, požičovne nábytku, distribútorské spoločnosti s tlačovinami a reklamnými letákmi. Robíme zásielkový rozvoz aj pre súkromné osoby a pod. Viac informácií aj na www.carroute.sk

Depo:
Car Route, s.r.o.
Kopčianska 92
85101 Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

ID: 3605781  Dátum zverejnenia: 6.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac