Vodič dodávky do 3,5t

Car Route, s. r. o.

Miesto práce
Kopčianska 92, 851 01 Bratislava, Bratislava
Termín nástupu
Ihned
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 750€ v čistom, podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz tovaru na dodávkových vozidlách pre našich klientov v rámci Bratislavy, SR a zahraničia v pomere 65% (BA) a 25%(SR) a 10%(EU).
Ručná nakládka a vykládka aut.
Pravidelné aj nepravidelné rozvozy.
Pracovná doba podľa požiadaviek klienta. Rozvozy aj počas soboty a nedele (po dohode).

Hlavný pracovný pomer.
Výplata načas.
Odmeny za ekonomickú jazdu.
Pravidelné firemné spoločenské akcie.
Možnosť využiť firemnú servisnú dielňu na súkr. vozidlo.
Len lokálne rozvozy (každý večer doma pri rodine).

Hľadáme slušného a pracovitého vodiča do nasej firmy. Nástup možný aj ihneď, resp. po vzájomnej dohode. Vážime si každú Vašu reakciu a dôkladne zvážime každý životopis. Kontaktovať budeme vybratých uchádzačov, ktorí budu spĺňať uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Slušnosť a pracovitosť.
Orientačný zmysel.
Komunikácia s klientom.
Ochota prispôsobiť sa požiadavkám klienta.
Začlenenie sa do kolektívu.
Slušne zaobchádzanie s vozidlom a tovarom.
Prax vo vedení dodávkového vozidla.
Ochota spraviť niečo navyše.

Sme rýchlo sa rozvíjajúca Slovenská firma pôsobiaca v autodoprave. Prepravu realizujeme najmä pre tlačiarne, eventové agentúry, stavebniny, expresné kuriérske firmy, požičovne nábytku, distribútorské spoločnosti s tlačovinami a reklamnými letákmi. Robíme aj zásielkový rozvoz a sťahovanie firiem, či súkromných osôb a pod. Nie sme kuriérska firma. Viac informácií aj na www.carroute.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kopčianska 92
851 01 Bratislava
ID: 3328976   Dátum zverejnenia: 7.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 750€ v čistom, podľa výkonu