Automechanik

Car Route, s. r. o.

Miesto práce
Kopčianska 92, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2 400 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme schopného automechanika, ktorý sa postará o vozový park našej spoločnosti.
Budete zodpovedať za to aby boli vozidla pripravené na rozvoz.
Budete sa starať o všetky autá spoločnosti: dodávky do 3,5t a pickupy (najmä: Sprinter, Caddy).
Budete samostatne pracovať v dielni, opravovať a obhliadať vozidlá, vykonávať testovacie jazdy a zabezpečovať pravidelnú údržbu vozidiel.

Výplata načas.
Pravidelné firemné spoločenské akcie.
Možnosť využiť firemnú servisnú dielňu na súkr. vozidlo.
Mzda závislá od schopností a vedomostí mechanika.
Možnosť finančného rastu.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme schopného automechanika, ktorý sa nebojí pracovať.
Súčasťou 2. kola pohovoru bude praktické preverenie prác v servise.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za zaslanie životopisov, starostlivo posúdime všetky žiadosti. Na pohovor pozveme len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť a dostatočná prax podmienkou.
Zmysel pre zodpovednosť - od kvality opráv sú závislí vodiči.
Ochota pracovať a hľadať riešenia
Klampiar výhodou

Spoločnosť Car Route s.r.o. pôsobí na trhu od roku 2011. Sme stabilná a rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť pôsobiaca v autodoprave, s depom v mestskej časti Bratislava-Petržalka. Spoločnosť realizuje zásobovanie paletovým tovarom , pravidelné prepravy realizujeme aj pre tlačiarne, eventové agentúry, stavebniny, expresné kuriérske firmy, požičovne nábytku, distribútorské spoločnosti s tlačovinami a reklamnými letákmi. Robíme zásielkový rozvoz aj pre súkromné osoby a pod. Viac informácií aj na www.carroute.sk

Depo:
Car Route, s.r.o.
Kopčianska 92
85101 Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Dávid Durkoth
Tel.: +421910445334
E-mail: poslať životopis
ID: 2842543  Dátum zverejnenia: 16.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 400 EUR/mesiac