Špecialista na fotogrametriu a 3D modelovanie

Capturing Reality s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ výkonnostné bonusy 2x ročne ( 2x do výšky mesačného platu )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Buď technickým konzultantom pre zákazníkov slovenskej IT spoločnosti, ktorá vyvíja softvér pre najväčšie svetové filmové a herné štúdiá.

• technická konzultácia pre zákazníkov pre aplikačné použitie - e-mail, chat, forum (výhradne v anglickom jazyku)
• analýza a riešenie zákazníckych problémov s používaním aplikácie RealityCapture (nový užívateľ a mierne pokročilý)
• testovanie funkcionalít aplikácie RealityCapture
• vytváranie 3D modelov

• práca so špičkovou technológiou, ktorá mení svet
• kreatívna práca s priestorom na realizáciu
• príležitosť učiť sa od najlepších expertov v brandži
• možnosť kariérneho rastu
• výkonnostné bonusy 2x ročne (2x do výšky mesačného platu)
• flexibilná pracovná doba
• referenčné bonusy za odporúčanie zamestnancov
• team buildingy
• health days

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

3D grafika, digitálna fotografia, informačné technológie - podmienkou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• zručnosti s prácou s 3D modelovacími nástrojmi
• skúsenosť s vytváraním 3D obsahu pre hry a filmy výhodou
• všeobecný prehľad a záujem o novinky a technické zručnosti v oblasti hardvérových zariadení
• skúsenosť s fotogrametriou a fotogrametrickými nástrojmi výhodou
• prozákaznícky orientovaný prístup
• výborné komunikačné schopnosti
• zmysel pre detail
• analytické myslenie a zručnosť v riešení problémov
• schopnosť učiť sa nové veci a dodržiavať termíny
• sebamotivácia , tímový hráč
• spoľahlivosť a lojalita

Sme slovenská softvérová spoločnosť s vlastným kapitálom a rozhodovaním.

Vyvíjame najlepší fotogrametrický softvér na svetovom trhu, RealityCapture, ktorého sila je neprekonaná od predstavenia na trhu. Je ultimátnou voľba pre najväčšie svetové filmové a herné štúdiá, mapárov, architektov, archeológov, tréningové centrá pre záchranné zložky, i medicínu a výskum.

Náš produkt automaticky vytvorí 3D model, alebo mapu z fotografií, dronových záberov a/alebo laserových skenov.

Naša spoločnosť Capturing Reality s.r.o. je firma založená skupinou svetovo uznávaných odborníkov v oblasti počítačového videnia a spracovania obrazu, ako aj odborníkmi z oblasti vývoja softvéru, za ktorými stoja produkty ako napríklad Caligari TrueSpace, Microsoft XBOX Avatars, Microsoft Photosynth, alebo Kinect.

Sme akademicky a vedecky aktívni, o čom svedčí množstvo materiálov prezentovaných na najväčších svetových konferenciách a v žurnáloch s vysokým impakt faktorom. Spolupracujeme s univerzitami a inštitúciami ako Microsoft Research Cambridge. Budujeme na vlastných vedeckých výsledkoch.

Na nedávnom udeľovaní "technologických Oskarov" IT GALA 2019 sme sa stali víťazom ocenenia IT NEO za výnimočné kvalitatívne ukazovatele, ako inovatívnosť produktu, pracovných postupov, pracovného prostredia, či spoločenský prínos a postoj k sociálnej zodpovednosti.

Na Slovensku pôsobíme od roku 2013. Za toto obdobie sa nám podarilo rapídne posunúť hranice toho čo je možné, v oblasti rekonštrukcie z fotografií a laserového skenovania.

Zistite viac o našom skvelom produkte z mediálnych zdrojov:

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Syslia 46
821 05 Bratislava
ID: 3788719  Dátum zverejnenia: 24.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac