Senior PHP Developer : CMS a web

Capturing Reality s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 3, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1700 EUR brutto (v závislosti od skúseností) + výkonnostný bonus 2x ročne (13. a 14. plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• skúsenosti s programovaním za použitia MVC Framework: PHP (objektovo-orientované), HTML5, JavaScript, SQL (MySQL)
• samostatný vývoj web dizajnu, unit testing a debugging na PHP plaftorme
• údržba súčasnej webstránky, jej monitorovanie a neustále zlepšovanie - používanie minimálneho množstva treťostranových knižníc/frameworkov, prevažne samostatne vyvíjaný kód
• údržba a nový dizajn interného CMS

• kreatívna práca v mladom tíme a príležitosť učiť sa od expertov v danej oblasti
• práca so špičkovými technológiami
• možnosť kariérneho rastu
• výkonnostné bonusy 2x ročne (13. a 14. plat)
• flexibilná pracovná doba
• referenčné bonusy za odporúčanie zamestnancov
• oddychová zóna s Xboxom a virtuálnou realitou

Informácie o výberovom konaní

Táto pozícia je vhodná pre medior/senior web developera.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Information technology

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - expert
HTML - pokročilý
JavaScript - pokročilý
MySQL - pokročilý
CSS - pokročilý

Počet rokov praxe

3

• min. 3 roky praktických pracovných skúseností ako web developer
• skúsenosť s písaním UX/UI
• zručnosť v písaní optimálnych algoritmov
• senior vo vedení vývoja a implementácií
• zmysel pre detail a osvojenie si firemných štandardov
• analytické myslenie
• schopnosť učiť sa nové veci a dodržiavať pracovné termíny
• orientácia na cieľ
• sebamotivácia, tímový hráč
• spoľahlivosť a lojalita

Sme softvérová spoločnosť. Vyvíjame a licencujeme špecializovaný fotogrametrický softvér s názvom RealityCapture určený na automatické vytváranie 3D modelov z fotografií a/alebo laserových skenov, ktorý sa stáva lídrom na svetovom trhu.

Spoločnosť Capturing Reality s.r.o. je firma založená skupinou svetovo uznávaných odborníkov v oblasti počítačového videnia a spracovania obrazu, ako aj odborníkmi z oblasti vývoja softvéru, za ktorými stoja produkty ako napríklad Caligari TrueSpace, Microsoft XBOX Avatars, Microsoft Photosynth, alebo Kinect.
Je akademicky a vedecky aktívna, o čom svedčí množstvo materiálov prezentovaných na najväčších svetových konferenciách a v žurnáloch s vysokým impakt faktorom. Spolupracuje s univerzitami a inštitúciami ako Microsoft Research Cambridge. Buduje na vlastných vedeckých výsledkoch.

Spoločnosť pôsobí na Slovensku od roku 2013. Za toto obdobie sa jej podarilo výrazne posunúť hranice možností rekonštrukcie z fotografií a laserového skenovania. Aj preto sa stala dodávateľom fotogrametrického riešenia pre európsky projekt rekonštrukcie kultúrneho dedičstva na Slovensku.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Syslia 46
821 05 Bratislava

Kontakt

ID: 3427683   Dátum zverejnenia: 9.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1700 EUR brutto (v závislosti od skúseností) + výkonnostný bonus 2x ročne (13. a 14. plat)