Senior PHP Developer

Capturing Reality s.r.o.

Miesto práce
Drieňová 3, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
1 800 EUR/mesiacv závislosti od skúsenosti + zaujímavý výkonnostný bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Píš PHP kód pre slovenskú spoločnosť, ktorá vyvíja softvér pre najväčšie svetové filmové a herné štúdiá.

• vývoj interného CMS frameworku – PHP backend
• unit testing a debugging na PHP platforme
• údržba súčasnej webstránky, jej monitorovanie a neustále zlepšovanie - používanie minimálneho množstva treťostranových knižníc/frameworkov, prevažne samostatne vyvíjaný kód
• samostatný vývoj web dizajnu

• kreatívna práca v mladom tíme a príležitosť učiť sa od expertov v danej oblasti
• práca so špičkovými technológiami
• možnosť kariérneho rastu
• zaujímavé výkonnostné bonusy
• plne hradené stravné lístky
• health days
• flexibilná pracovná doba
• referenčné bonusy za odporúčanie zamestnancov

Informácie o výberovom konaní

Táto pozícia je vhodná pre medior/senior web developera.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Information technology

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - Expert
HTML - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý
MySQL - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

• min. 3 roky praktických pracovných skúseností ako web developer
• zručnosť v písaní optimálnych algoritmov
• senior vo vedení vývoja a implementácií
• zmysel pre detail a osvojenie si firemných štandardov
• analytické myslenie
• schopnosť učiť sa nové veci a dodržiavať pracovné termíny
• orientácia na cieľ
• sebamotivácia, tímový hráč
• spoľahlivosť a lojalita

Sme slovenská softvérová spoločnosť s vlastným kapitálom a rozhodovaním.

Vyvíjame najlepší fotogrametrický softvér na svetovom trhu, RealityCapture, ktorého sila je neprekonaná od predstavenia na trhu. Je ultimátnou voľba pre najväčšie svetové filmové a herné štúdiá, mapárov, architektov, archeológov, tréningové centrá pre záchranné zložky, i medicínu a výskum.

Náš produkt automaticky vytvorí 3D model, alebo mapu z fotografií, dronových záberov a/alebo laserových skenov.

Naša spoločnosť Capturing Reality s.r.o. je firma založená skupinou svetovo uznávaných odborníkov v oblasti počítačového videnia a spracovania obrazu, ako aj odborníkmi z oblasti vývoja softvéru, za ktorými stoja produkty ako napríklad Caligari TrueSpace, Microsoft XBOX Avatars, Microsoft Photosynth, alebo Kinect.

Sme akademicky a vedecky aktívni, o čom svedčí množstvo materiálov prezentovaných na najväčších svetových konferenciách a v žurnáloch s vysokým impakt faktorom. Spolupracujeme s univerzitami a inštitúciami ako Microsoft Research Cambridge. Budujeme na vlastných vedeckých výsledkoch.

Na nedávnom udeľovaní "technologických Oskarov" IT GALA 2019 sme sa stali víťazom ocenenia IT NEO za výnimočné kvalitatívne ukazovatele, ako inovatívnosť produktu, pracovných postupov, pracovného prostredia, či spoločenský prínos a postoj k sociálnej zodpovednosti.

Na Slovensku pôsobíme od roku 2013. Za toto obdobie sa nám podarilo rapídne posunúť hranice toho čo je možné, v oblasti rekonštrukcie z fotografií a laserového skenovania.

Zistite viac o našom skvelom produkte z mediálnych zdrojov:

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3427683  Dátum zverejnenia: 12.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac